Lotto Austria

Wybierz 6 liczb z zakresu 1–45

AustriaSzansa na główną wygraną: 1 do 8 145 060Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 11 paź 2026
10182333384043
Jackpot
1 200 000 €
Dni
01
Godziny
10
Minuty
36
Kup bilet

Zakłady AI Agent

5 zakładów z 867 dawnych losowań, każdy z uzasadnieniem wyboru.

AI Agent
  1. 1
    3427353843
    Najlepsze ogółem
    Liczby z najwyższą oceną ogólną: 3, 4, 27, 35, 38, 43.
  2. 2
    151631333539
    Dynamika
    Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 15, 16, 31, 33, 35, 39.
  3. 3
    202225303743
    Liczby na czasie
    Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 20, 22, 25, 30, 37, 43.
  4. 4
    345283140
    Stabilne liczby
    Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 3, 4, 5, 28, 31, 40.
  5. 5
    41823293638
    Zrównoważony zakład
    Najwyżej oceniane liczby z sumą 148 w środkowej połowie dawnych losowań: 4, 18, 23, 29, 36, 38.
Najlepsze ogółem1 z 5
3427353843

Liczby z najwyższą oceną ogólną: 3, 4, 27, 35, 38, 43.

Dynamika2 z 5
151631333539

Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 15, 16, 31, 33, 35, 39.

Liczby na czasie3 z 5
202225303743

Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 20, 22, 25, 30, 37, 43.

Stabilne liczby4 z 5
345283140

Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 3, 4, 5, 28, 31, 40.

Zrównoważony zakład5 z 5
41823293638

Najwyżej oceniane liczby z sumą 148 w środkowej połowie dawnych losowań: 4, 18, 23, 29, 36, 38.

Zakłady wylicza AI Agent na podstawie dawnych losowań. Każde losowanie jest przypadkowe, więc zakład nie gwarantuje wygranej. 18+

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

256313539

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

112224273643
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 8 145 060. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,084. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 150 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 6)3+ trafień
Gorące liczby0,8332,89%
Zaległe liczby0,7491,33%
Liderzy wszech czasów0,8624,89%
Typowy kształt0,7872,22%
Częste pary0,8383,78%
Losowy wybór (teoria)0,82,38%

Jak działa Lotto Austria

Lotto Austria to loteria (kraj: Austria). Każdy zakład ma 6 liczb głównych od 1 do 45. Losowania prowadzi Österreichische Lotterien. Losowania odbywają się: niedziela i środa. Jeden zakład kosztuje 1,50 € (cena sprawdzona 13 paź 2026). Szansa na jackpot z jednym zakładem to 1 do 8 145 060. Nagrody wypłacane są w 8 stopniach wygranych. Gra wystartowała w 1986 roku. Obecny jackpot to 1 200 000 €, a najbliższe losowanie zamyka się 14 paź 2026.