Lotto 6 aus 49

Wybierz 6 liczb z zakresu 1–49 oraz 1 Superzahl z zakresu 0–9

NiemcySzansa na główną wygraną: 1 do 139 838 160Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 10 paź 2026
1718293034381
Jackpot
10 000 000 €
Dni
01
Godziny
10
Minuty
36
Kup bilet

Zakłady AI Agent

5 zakładów z 1073 dawnych losowań, każdy z uzasadnieniem wyboru.

AI Agent
  1. 1
    719202133377
    Najlepsze ogółem
    Liczby z najwyższą oceną ogólną: 7, 19, 20, 21, 33, 37.
  2. 2
    2028323637398
    Dynamika
    Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 20, 28, 32, 36, 37, 39.
  3. 3
    1321293643450
    Liczby na czasie
    Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 13, 21, 29, 36, 43, 45.
  4. 4
    711121937442
    Stabilne liczby
    Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 7, 11, 12, 19, 37, 44.
  5. 5
    118283043491
    Zrównoważony zakład
    Najwyżej oceniane liczby z sumą 169 w środkowej połowie dawnych losowań: 1, 18, 28, 30, 43, 49.
Najlepsze ogółem1 z 5
719202133377

Liczby z najwyższą oceną ogólną: 7, 19, 20, 21, 33, 37.

Dynamika2 z 5
2028323637398

Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 20, 28, 32, 36, 37, 39.

Liczby na czasie3 z 5
1321293643450

Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 13, 21, 29, 36, 43, 45.

Stabilne liczby4 z 5
711121937442

Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 7, 11, 12, 19, 37, 44.

Zrównoważony zakład5 z 5
118283043491

Najwyżej oceniane liczby z sumą 169 w środkowej połowie dawnych losowań: 1, 18, 28, 30, 43, 49.

Zakłady wylicza AI Agent na podstawie dawnych losowań. Każde losowanie jest przypadkowe, więc zakład nie gwarantuje wygranej. 18+

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

71520283739

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

124213643
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 139 838 160. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,784, Superzahl p = 0,784. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 150 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 6)Trafiono: Superzahl3+ trafień
Gorące liczby0,8228,4%2,22%
Zaległe liczby0,6427,8%1,78%
Liderzy wszech czasów0,6698,2%1,11%
Typowy kształt0,74210,9%1,56%
Częste pary0,7519,3%3,11%
Losowy wybór (teoria)0,73510%1,86%

Jak działa Lotto 6 aus 49

Lotto 6 aus 49 to loteria (kraj: Niemcy). Każdy zakład ma 6 liczb głównych od 1 do 49 oraz 1 Superzahl od 0 do 9. Losowania prowadzi Deutscher Lotto- und Totoblock. Losowania odbywają się: środa i sobota. Jeden zakład kosztuje 1,20 € (cena sprawdzona 13 paź 2026). Szansa na jackpot z jednym zakładem to 1 do 139 838 160. Nagrody wypłacane są w 9 stopniach wygranych. Gra wystartowała w 1955 roku. Obecny jackpot to 10 000 000 €, a najbliższe losowanie zamyka się 14 paź 2026.