MEGA Millions

Wybierz 5 liczb z zakresu 1–70 oraz 1 Mega Ball z zakresu 1–24

Stany ZjednoczoneSzansa na główną wygraną: 1 do 290 472 336Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 9 paź 2026
271663708
Jackpot
385 000 000 USD
Godziny
15
Minuty
36
Sekundy
54
Kup bilet

Zakłady AI Agent

5 zakładów z 158 dawnych losowań, każdy z uzasadnieniem wyboru.

AI Agent
  1. 1
    112840426912
    Najlepsze ogółem
    Liczby z najwyższą oceną ogólną: 11, 28, 40, 42, 69.
  2. 2
    81330426316
    Dynamika
    Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 8, 13, 30, 42, 63.
  3. 3
    28324158698
    Liczby na czasie
    Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 28, 32, 41, 58, 69.
  4. 4
    304243606318
    Stabilne liczby
    Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 30, 42, 43, 60, 63.
  5. 5
    11140586813
    Zrównoważony zakład
    Najwyżej oceniane liczby z sumą 178 w środkowej połowie dawnych losowań: 1, 11, 40, 58, 68.
Najlepsze ogółem1 z 5
112840426912

Liczby z najwyższą oceną ogólną: 11, 28, 40, 42, 69.

Dynamika2 z 5
81330426316

Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 8, 13, 30, 42, 63.

Liczby na czasie3 z 5
28324158698

Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 28, 32, 41, 58, 69.

Stabilne liczby4 z 5
304243606318

Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 30, 42, 43, 60, 63.

Zrównoważony zakład5 z 5
11140586813

Najwyżej oceniane liczby z sumą 178 w środkowej połowie dawnych losowań: 1, 11, 40, 58, 68.

Zakłady wylicza AI Agent na podstawie dawnych losowań. Każde losowanie jest przypadkowe, więc zakład nie gwarantuje wygranej. 18+

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

304243495963

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

111228315269
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 290 472 336. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,479, Mega Ball p = 0,356. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 79 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 5)Trafiono: Mega Ball3+ trafień
Gorące liczby0,3164,6%0%
Zaległe liczby0,385,1%0%
Liderzy wszech czasów0,3124,2%0%
Typowy kształt0,3543,8%0,42%
Częste pary0,3462,5%0%
Losowy wybór (teoria)0,3574,2%0,17%

Jak działa MEGA Millions

MEGA Millions to loteria (kraj: Stany Zjednoczone). Każdy zakład ma 5 liczb głównych od 1 do 70 oraz 1 Mega Ball od 1 do 24. Losowania prowadzi Mega Millions consortium of U.S. state lotteries. Losowania odbywają się: wtorek i piątek. Jeden zakład kosztuje 5,00 USD (cena sprawdzona 13 paź 2026). Szansa na jackpot z jednym zakładem to 1 do 290 472 336. Nagrody wypłacane są w 9 stopniach wygranych. Gra wystartowała w 2002 roku. Obecny jackpot to 385 000 000 USD, a najbliższe losowanie zamyka się 13 paź 2026.