Lotto 6 aus 49

Wybierz 6 liczb z zakresu 1–49 oraz 1 Superzahl z zakresu 0–9

NiemcySzansa na główną wygraną: 1 do 139 838 160Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 10 paź 2026
1718293034381
Jackpot
10 000 000 €
Dni
01
Godziny
10
Minuty
36
Kup bilet

Statystyki: Lotto 6 aus 49

Częstość liczb, przerwy, pary i sumy dla Lotto 6 aus 49 z 1073 losowań.

Liczby główne 1–49

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 27 cze 2015. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 1542: 1343: 1344: 1285: 1436: 1367: 1378: 1309: 13510: 14211: 14712: 12113: 13114: 11815: 13816: 13817: 12718: 13719: 15720: 13821: 11622: 12823: 11924: 12225: 14426: 13627: 12428: 13829: 13730: 14131: 12632: 12133: 13834: 11435: 12136: 12137: 14438: 11039: 12640: 12441: 13042: 12843: 12844: 14545: 11346: 12047: 12748: 13349: 139
Oczekiwane przy równych szansach

Superzahl 0–9

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 27 cze 2015. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

0: 1081: 1012: 1043: 1164: 995: 1046: 1177: 1218: 1069: 97
Oczekiwane przy równych szansach

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

71520283739

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

124213643

Suma 6 liczb

Średnia 147,8. Połowa losowań mieści się w przedziale 126–170.

45: 260: 575: 2790: 70105: 101120: 160135: 188150: 190165: 157180: 89195: 59210: 17225: 7240: 0255: 1

Nieparzyste / parzyste

Liczby nieparzyste w losowaniu

0 nieparz.: 41 nieparz.: 832 nieparz.: 2213 nieparz.: 3754 nieparz.: 2785 nieparz.: 996 nieparz.: 13

Częste pary

Dowolna para pada średnio ok. 13,7 razy.

5926
103126
1425
194125
254925
14924
63324
203324
293524
13723
113023
163023
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 139 838 160. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,784, Superzahl p = 0,784. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 150 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 6)Trafiono: Superzahl3+ trafień
Gorące liczby0,8228,4%2,22%
Zaległe liczby0,6427,8%1,78%
Liderzy wszech czasów0,6698,2%1,11%
Typowy kształt0,74210,9%1,56%
Częste pary0,7519,3%3,11%
Losowy wybór (teoria)0,73510%1,86%

Jak czytać statystyki Lotto 6 aus 49

„Razem” to liczba wylosowań każdej liczby od 27 cze 2015, czyli od początku obowiązywania obecnych zasad Lotto 6 aus 49. Linia przerywana pokazuje wartość oczekiwaną przy równych szansach: ok. 131,4 na każdą liczbę główną.