Lotto Austria

Wybierz 6 liczb z zakresu 1–45

AustriaSzansa na główną wygraną: 1 do 8 145 060Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 11 paź 2026
10182333384043
Jackpot
1 200 000 €
Dni
01
Godziny
10
Minuty
36
Kup bilet

Statystyki: Lotto Austria

Częstość liczb, przerwy, pary i sumy dla Lotto Austria z 867 losowań.

Liczby główne 1–45

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 3 mar 2019. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 1102: 1103: 1524: 1405: 1346: 1067: 1288: 1099: 10810: 11811: 11712: 11013: 10414: 11715: 10516: 12717: 13218: 12919: 10220: 11321: 9722: 10923: 11324: 11225: 12126: 11427: 14028: 11529: 10530: 9631: 10732: 13733: 10434: 11035: 12636: 10737: 9938: 11239: 11640: 12241: 11342: 12243: 11244: 10545: 117
Oczekiwane przy równych szansach

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

256313539

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

112224273643

Suma 6 liczb

Średnia 136,2. Połowa losowań mieści się w przedziale 115–157.

45: 260: 775: 3490: 92105: 109120: 174135: 165150: 140165: 82180: 40195: 15210: 7

Nieparzyste / parzyste

Liczby nieparzyste w losowaniu

0 nieparz.: 61 nieparz.: 602 nieparz.: 1983 nieparz.: 3034 nieparz.: 2105 nieparz.: 836 nieparz.: 7

Częste pary

Dowolna para pada średnio ok. 13,1 razy.

42729
43228
32727
4527
32526
41826
31124
32423
34023
52723
354323
3422
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 8 145 060. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,084. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 150 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 6)3+ trafień
Gorące liczby0,8332,89%
Zaległe liczby0,7491,33%
Liderzy wszech czasów0,8624,89%
Typowy kształt0,7872,22%
Częste pary0,8383,78%
Losowy wybór (teoria)0,82,38%

Jak czytać statystyki Lotto Austria

„Razem” to liczba wylosowań każdej liczby od 3 mar 2019, czyli od początku obowiązywania obecnych zasad Lotto Austria. Linia przerywana pokazuje wartość oczekiwaną przy równych szansach: ok. 115,6 na każdą liczbę główną.