El Gordo de la Primitiva

Wybierz 5 liczb z zakresu 1–54 oraz 1 Liczba dodatkowa z zakresu 0–9

HiszpaniaSzansa na główną wygraną: 1 do 31 625 100Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 11 paź 2026
5274349524
Jackpot
19 300 000 €
Dni
05
Godziny
15
Minuty
36
Kup bilet

Zakłady AI Agent

5 zakładów z 615 dawnych losowań, każdy z uzasadnieniem wyboru.

AI Agent
  1. 1
    6152527349
    Najlepsze ogółem
    Liczby z najwyższą oceną ogólną: 6, 15, 25, 27, 34.
  2. 2
    562134388
    Dynamika
    Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 5, 6, 21, 34, 38.
  3. 3
    9131526504
    Liczby na czasie
    Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 9, 13, 15, 26, 50.
  4. 4
    263134372
    Stabilne liczby
    Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 2, 6, 31, 34, 37.
  5. 5
    4182347490
    Zrównoważony zakład
    Najwyżej oceniane liczby z sumą 141 w środkowej połowie dawnych losowań: 4, 18, 23, 47, 49.
Najlepsze ogółem1 z 5
6152527349

Liczby z najwyższą oceną ogólną: 6, 15, 25, 27, 34.

Dynamika2 z 5
562134388

Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 5, 6, 21, 34, 38.

Liczby na czasie3 z 5
9131526504

Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 9, 13, 15, 26, 50.

Stabilne liczby4 z 5
263134372

Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 2, 6, 31, 34, 37.

Zrównoważony zakład5 z 5
4182347490

Najwyżej oceniane liczby z sumą 141 w środkowej połowie dawnych losowań: 4, 18, 23, 47, 49.

Zakłady wylicza AI Agent na podstawie dawnych losowań. Każde losowanie jest przypadkowe, więc zakład nie gwarantuje wygranej. 18+

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

62534384142

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

151824263440
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 31 625 100. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,072, Liczba dodatkowa p = 0,59. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 150 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 5)Trafiono: Liczba dodatkowa3+ trafień
Gorące liczby0,46210,7%0,67%
Zaległe liczby0,4319,3%0,22%
Liderzy wszech czasów0,48910,7%0,44%
Typowy kształt0,46210,9%0,22%
Częste pary0,48711,3%1,11%
Losowy wybór (teoria)0,46310%0,38%

Jak działa El Gordo de la Primitiva

El Gordo de la Primitiva to loteria (kraj: Hiszpania). Każdy zakład ma 5 liczb głównych od 1 do 54 oraz 1 Liczba dodatkowa od 0 do 9. Losowania prowadzi SELAE (Loterías y Apuestas del Estado). Losowania odbywają się: niedziela. Jeden zakład kosztuje 1,50 € (cena sprawdzona 13 paź 2026). Szansa na jackpot z jednym zakładem to 1 do 31 625 100. Obecny jackpot to 19 300 000 €, a najbliższe losowanie zamyka się 18 paź 2026.