BonoLoto

Wybierz 6 liczb z zakresu 1–49

HiszpaniaSzansa na główną wygraną: 1 do 13 983 816Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 11 paź 2026
4182123273548
Jackpot
900 000 €
Godziny
13
Minuty
36
Sekundy
34
Kup bilet

Zakłady AI Agent

5 zakładów z 3619 dawnych losowań, każdy z uzasadnieniem wyboru.

AI Agent
  1. 1
    72123374247
    Najlepsze ogółem
    Liczby z najwyższą oceną ogólną: 7, 21, 23, 37, 42, 47.
  2. 2
    161819233539
    Dynamika
    Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 16, 18, 19, 23, 35, 39.
  3. 3
    3613284042
    Liczby na czasie
    Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 3, 6, 13, 28, 40, 42.
  4. 4
    182730343746
    Stabilne liczby
    Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 18, 27, 30, 34, 37, 46.
  5. 5
    4721243340
    Zrównoważony zakład
    Najwyżej oceniane liczby z sumą 129 w środkowej połowie dawnych losowań: 4, 7, 21, 24, 33, 40.
Najlepsze ogółem1 z 5
72123374247

Liczby z najwyższą oceną ogólną: 7, 21, 23, 37, 42, 47.

Dynamika2 z 5
161819233539

Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 16, 18, 19, 23, 35, 39.

Liczby na czasie3 z 5
3613284042

Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 3, 6, 13, 28, 40, 42.

Stabilne liczby4 z 5
182730343746

Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 18, 27, 30, 34, 37, 46.

Zrównoważony zakład5 z 5
4721243340

Najwyżej oceniane liczby z sumą 129 w środkowej połowie dawnych losowań: 4, 7, 21, 24, 33, 40.

Zakłady wylicza AI Agent na podstawie dawnych losowań. Każde losowanie jest przypadkowe, więc zakład nie gwarantuje wygranej. 18+

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

161823303133

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

1722323742
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 13 983 816. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,934. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 150 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 6)3+ trafień
Gorące liczby0,7091,78%
Zaległe liczby0,8532,22%
Liderzy wszech czasów0,7492,22%
Typowy kształt0,6822,44%
Częste pary0,7312%
Losowy wybór (teoria)0,7351,86%

Jak działa BonoLoto

BonoLoto to loteria (kraj: Hiszpania). Każdy zakład ma 6 liczb głównych od 1 do 49. Losowania prowadzi SELAE (Loterías y Apuestas del Estado). Losowania odbywają się codziennie. Szansa na jackpot z jednym zakładem to 1 do 13 983 816. Obecny jackpot to 900 000 €, a najbliższe losowanie zamyka się 13 paź 2026.