El Gordo de la Primitiva

Wybierz 5 liczb z zakresu 1–54 oraz 1 Liczba dodatkowa z zakresu 0–9

HiszpaniaSzansa na główną wygraną: 1 do 31 625 100Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 11 paź 2026
5274349524
Jackpot
19 300 000 €
Dni
05
Godziny
15
Minuty
36
Kup bilet

Statystyki: El Gordo de la Primitiva

Częstość liczb, przerwy, pary i sumy dla El Gordo de la Primitiva z 615 losowań.

Liczby główne 1–54

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 26 paź 2014. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 412: 703: 684: 495: 586: 697: 588: 649: 6310: 5711: 7112: 5813: 6814: 4615: 5816: 5017: 4718: 5619: 6820: 4921: 5922: 5823: 5224: 6125: 5126: 5127: 6328: 5829: 4730: 5331: 5932: 5033: 5434: 8335: 5536: 4737: 6638: 5639: 5940: 5341: 5142: 6643: 4644: 4645: 5746: 4847: 3748: 6349: 5350: 6451: 6852: 5453: 6054: 59
Oczekiwane przy równych szansach

Liczba dodatkowa 0–9

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 26 paź 2014. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

0: 531: 532: 733: 694: 675: 576: 597: 598: 689: 57
Oczekiwane przy równych szansach

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

62534384142

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

151824263440

Suma 5 liczb

Średnia 136. Połowa losowań mieści się w przedziale 111–160.

30: 145: 560: 1875: 3790: 58105: 80120: 99135: 98150: 91165: 63180: 33195: 20210: 11225: 1

Nieparzyste / parzyste

Liczby nieparzyste w losowaniu

0 nieparz.: 241 nieparz.: 772 nieparz.: 2073 nieparz.: 1994 nieparz.: 915 nieparz.: 17

Częste pary

Dowolna para pada średnio ok. 4,3 razy.

64212
133712
344412
344812
61911
65011
91111
192011
192711
203711
2310
24210
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 31 625 100. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,072, Liczba dodatkowa p = 0,59. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 150 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 5)Trafiono: Liczba dodatkowa3+ trafień
Gorące liczby0,46210,7%0,67%
Zaległe liczby0,4319,3%0,22%
Liderzy wszech czasów0,48910,7%0,44%
Typowy kształt0,46210,9%0,22%
Częste pary0,48711,3%1,11%
Losowy wybór (teoria)0,46310%0,38%

Jak czytać statystyki El Gordo de la Primitiva

„Razem” to liczba wylosowań każdej liczby od 26 paź 2014, czyli od początku obowiązywania obecnych zasad El Gordo de la Primitiva. Linia przerywana pokazuje wartość oczekiwaną przy równych szansach: ok. 56,9 na każdą liczbę główną.