South Africa Powerball

Kies 5 getallen uit 1–50 en 1 Powerball uit 1–16

Zuid-AfrikaKans op de hoofdprijs: 1 op 33.900.160Loten te koop
Laatste trekking · 9 okt 2026
31417193716
Jackpot
ZAR 112.000.000
Uren
13
Minuten
36
Seconden
20
Koop lot

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 38 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    1237404311
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 1, 2, 37, 40, 43.
  2. 2
    72127354016
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 7, 21, 27, 35, 40.
  3. 3
    13031445015
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 1, 30, 31, 44, 50.
  4. 4
    5161925402
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 5, 16, 19, 25, 40.
  5. 5
    61425274310
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 115 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 6, 14, 25, 27, 43.
Trend2 van 5
72127354016

Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 7, 21, 27, 35, 40.

Achterstallige getallen3 van 5
13031445015

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 1, 30, 31, 44, 50.

Stabiele getallen4 van 5
5161925402

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 5, 16, 19, 25, 40.

Evenwichtige rij5 van 5
61425274310

Hoogst scorende getallen met som 115 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 6, 14, 25, 27, 43.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 38 trekkingen

2919273740

Achterstallig

Langst niet getrokken

13032334142
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 33.900.160. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,765, Powerball p = 0,075. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 19 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 5)Powerball geraden3+ treffers
Hete getallen0,5265,3%0%
Achterstallige getallen0,4563,5%1,75%
Aller tijden koplopers0,4745,3%0%
Typische vorm0,4393,5%0%
Vaak voorkomende paren0,4913,5%0%
Willekeurige keuze (theorie)0,56,3%0,48%

Hoe South Africa Powerball werkt

South Africa Powerball is een loterij uit Zuid-Afrika. Elke rij heeft 5 hoofdgetallen van 1 tot 50 plus 1 Powerball van 1 tot 16. De trekkingen worden georganiseerd door Sizekhaya Holdings. De trekkingen vinden plaats op dinsdag en vrijdag. Eén rij kost ZAR 10,00 (prijs gecontroleerd op 13 okt 2026). De kans op de jackpot met één rij is 1 op 33.900.160. Prijzen worden uitgekeerd in 9 prijsklassen. De huidige jackpot is ZAR 112.000.000 en de volgende trekking sluit op 13 okt 2026.