PowerJack

Kies 5 getallen uit 1–69 en 1 PowerBall uit 1–26

Verenigde StatenKans op de hoofdprijs: 1 op 292.201.338Loten te koop
Laatste trekking · 10 okt 2026
1419335115
Jackpot
US$ 562.000.000
Dagen
01
Uren
15
Minuten
36
Koop lot

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 1.418 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    213334616414
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 21, 33, 34, 61, 64.
  2. 2
    31464656721
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 3, 14, 64, 65, 67.
  3. 3
    5734475815
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 5, 7, 34, 47, 58.
  4. 4
    142127323626
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 14, 21, 27, 32, 36.
  5. 5
    22333644637
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 198 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 22, 33, 36, 44, 63.
Trend2 van 5
31464656721

Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 3, 14, 64, 65, 67.

Achterstallige getallen3 van 5
5734475815

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 5, 7, 34, 47, 58.

Stabiele getallen4 van 5
142127323626

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 14, 21, 27, 32, 36.

Evenwichtige rij5 van 5
22333644637

Hoogst scorende getallen met som 198 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 22, 33, 36, 44, 63.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

141736426465

Achterstallig

Langst niet getrokken

223443464860
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 292.201.338. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,159, PowerBall p = 0,518. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 5)PowerBall geraden3+ treffers
Hete getallen0,3762,2%0%
Achterstallige getallen0,3644,7%0,44%
Aller tijden koplopers0,3732,9%0%
Typische vorm0,3513,8%0,44%
Vaak voorkomende paren0,3844,2%0%
Willekeurige keuze (theorie)0,3623,9%0,18%

Hoe PowerJack werkt

PowerJack volgt de uitslagen van de officiële Powerball-trekking. PowerJack is een loterij uit Verenigde Staten. Elke rij heeft 5 hoofdgetallen van 1 tot 69 plus 1 PowerBall van 1 tot 26. De trekkingen worden georganiseerd door Multi-State Lottery Association (MUSL). De trekkingen vinden plaats op maandag, woensdag en zaterdag. Eén rij kost US$ 2,00 (prijs gecontroleerd op 13 okt 2026). De kans op de jackpot met één rij is 1 op 292.201.338. Prijzen worden uitgekeerd in 9 prijsklassen. Het spel is gestart in 1992. De huidige jackpot is US$ 562.000.000 en de volgende trekking sluit op 14 okt 2026.