MEGA Millions

Kies 5 getallen uit 1–70 en 1 Mega Ball uit 1–24

Verenigde StatenKans op de hoofdprijs: 1 op 290.472.336Loten te koop
Laatste trekking · 9 okt 2026
271663708
Jackpot
US$ 385.000.000
Uren
15
Minuten
36
Seconden
53
Koop lot

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 158 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    112840426912
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 11, 28, 40, 42, 69.
  2. 2
    81330426316
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 8, 13, 30, 42, 63.
  3. 3
    28324158698
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 28, 32, 41, 58, 69.
  4. 4
    304243606318
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 30, 42, 43, 60, 63.
  5. 5
    11140586813
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 178 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 1, 11, 40, 58, 68.
Trend2 van 5
81330426316

Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 8, 13, 30, 42, 63.

Achterstallige getallen3 van 5
28324158698

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 28, 32, 41, 58, 69.

Stabiele getallen4 van 5
304243606318

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 30, 42, 43, 60, 63.

Evenwichtige rij5 van 5
11140586813

Hoogst scorende getallen met som 178 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 1, 11, 40, 58, 68.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

304243495963

Achterstallig

Langst niet getrokken

111228315269
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 290.472.336. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,479, Mega Ball p = 0,356. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 79 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 5)Mega Ball geraden3+ treffers
Hete getallen0,3164,6%0%
Achterstallige getallen0,385,1%0%
Aller tijden koplopers0,3124,2%0%
Typische vorm0,3543,8%0,42%
Vaak voorkomende paren0,3462,5%0%
Willekeurige keuze (theorie)0,3574,2%0,17%

Hoe MEGA Millions werkt

MEGA Millions is een loterij uit Verenigde Staten. Elke rij heeft 5 hoofdgetallen van 1 tot 70 plus 1 Mega Ball van 1 tot 24. De trekkingen worden georganiseerd door Mega Millions consortium of U.S. state lotteries. De trekkingen vinden plaats op dinsdag en vrijdag. Eén rij kost US$ 5,00 (prijs gecontroleerd op 13 okt 2026). De kans op de jackpot met één rij is 1 op 290.472.336. Prijzen worden uitgekeerd in 9 prijsklassen. Het spel is gestart in 2002. De huidige jackpot is US$ 385.000.000 en de volgende trekking sluit op 13 okt 2026.