MEGA Millions

Kies 5 getallen uit 1–70 en 1 Mega Ball uit 1–24

Verenigde StatenKans op de hoofdprijs: 1 op 290.472.336Loten te koop
Laatste trekking · 9 okt 2026
271663708
Jackpot
US$ 385.000.000
Uren
15
Minuten
36
Seconden
52
Koop lot

Statistieken MEGA Millions

Getalfrequenties, tussenpoosn, paren en sommen voor MEGA Millions, uit 158 trekkingen.

Hoofdgetallen 1–70

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 8 apr 2025. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 82: 133: 74: 115: 106: 137: 98: 89: 810: 1611: 1312: 1013: 1414: 915: 816: 1417: 1718: 1719: 1120: 721: 1322: 1223: 724: 1425: 1026: 1227: 1528: 529: 630: 1631: 1032: 833: 1134: 1535: 736: 1237: 1138: 1439: 1040: 1841: 1142: 1843: 1644: 845: 746: 747: 1148: 1449: 1750: 1251: 1252: 1153: 854: 855: 1356: 1657: 1258: 1559: 1460: 1061: 862: 1263: 1764: 965: 866: 1067: 668: 1469: 870: 9
Verwacht bij gelijke kansen

Mega Ball 1–24

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 8 apr 2025. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 92: 83: 54: 65: 56: 77: 98: 79: 610: 811: 312: 1313: 314: 615: 216: 1117: 718: 519: 520: 421: 522: 623: 724: 11
Verwacht bij gelijke kansen

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

304243495963

Achterstallig

Langst niet getrokken

111228315269

Som van 5 getallen

Gemiddelde 178,1. De helft van alle trekkingen valt tussen 151 en 203.

60: 280: 2100: 5120: 16140: 25160: 36180: 29200: 16220: 15240: 7260: 4280: 1

Oneven / even

Oneven getallen per trekking

0 oneven: 111 oneven: 222 oneven: 523 oneven: 484 oneven: 225 oneven: 3

Vaak voorkomende paren

Een willekeurig paar komt gemiddeld ongeveer 0,7 keer voor.

13525
2424
5304
7404
10244
11184
16214
16404
22424
25524
31634
34484
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 290.472.336. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,479, Mega Ball p = 0,356. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 79 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 5)Mega Ball geraden3+ treffers
Hete getallen0,3164,6%0%
Achterstallige getallen0,385,1%0%
Aller tijden koplopers0,3124,2%0%
Typische vorm0,3543,8%0,42%
Vaak voorkomende paren0,3462,5%0%
Willekeurige keuze (theorie)0,3574,2%0,17%

Zo lees je de statistieken van MEGA Millions

“Totaal getrokken” telt hoe vaak elk getal is getrokken sinds 8 apr 2025, toen de huidige regels van MEGA Millions begonnen. De stippellijn toont het aantal dat je verwacht als alle getallen even waarschijnlijk zijn: ongeveer 11,3 per hoofdgetal.