PowerJack

Kies 5 getallen uit 1–69 en 1 PowerBall uit 1–26

Verenigde StatenKans op de hoofdprijs: 1 op 292.201.338Loten te koop
Laatste trekking · 10 okt 2026
1419335115
Jackpot
US$ 562.000.000
Dagen
01
Uren
15
Minuten
36
Koop lot

Statistieken PowerJack

Getalfrequenties, tussenpoosn, paren en sommen voor PowerJack, uit 1.418 trekkingen.

Hoofdgetallen 1–69

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 7 okt 2015. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 942: 1033: 1134: 1005: 946: 1097: 968: 969: 9610: 9511: 10012: 10513: 7714: 9715: 9716: 11217: 10218: 10519: 10520: 10221: 12722: 9123: 11924: 10025: 9126: 8327: 11828: 12029: 9530: 10331: 10032: 11833: 11834: 8435: 9236: 11837: 11238: 9639: 10940: 10541: 9242: 9943: 9944: 11245: 10246: 8347: 11348: 9249: 8450: 10251: 9152: 11053: 11454: 10055: 9556: 10157: 10058: 10059: 11360: 9561: 12662: 11363: 11764: 12565: 9466: 10267: 10468: 9969: 116
Verwacht bij gelijke kansen

PowerBall 1–26

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 7 okt 2015. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 592: 563: 594: 665: 606: 527: 488: 469: 5810: 5111: 4812: 4813: 5314: 6815: 4716: 4017: 4518: 6219: 5120: 6121: 6322: 4823: 5224: 6325: 6026: 54
Verwacht bij gelijke kansen

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

141736426465

Achterstallig

Langst niet getrokken

223443464860

Som van 5 getallen

Gemiddelde 176,8. De helft van alle trekkingen valt tussen 149 en 206.

40: 260: 1480: 38100: 88120: 146140: 188160: 263180: 265200: 181220: 132240: 62260: 25280: 14

Oneven / even

Oneven getallen per trekking

0 oneven: 371 oneven: 2062 oneven: 4403 oneven: 4524 oneven: 2425 oneven: 41

Vaak voorkomende paren

Een willekeurig paar komt gemiddeld ongeveer 6 keer voor.

31615
213215
374415
526415
616915
82714
192114
233214
445014
516114
21813
23913
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 292.201.338. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,159, PowerBall p = 0,518. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 5)PowerBall geraden3+ treffers
Hete getallen0,3762,2%0%
Achterstallige getallen0,3644,7%0,44%
Aller tijden koplopers0,3732,9%0%
Typische vorm0,3513,8%0,44%
Vaak voorkomende paren0,3844,2%0%
Willekeurige keuze (theorie)0,3623,9%0,18%

Zo lees je de statistieken van PowerJack

“Totaal getrokken” telt hoe vaak elk getal is getrokken sinds 7 okt 2015, toen de huidige regels van PowerJack begonnen. De stippellijn toont het aantal dat je verwacht als alle getallen even waarschijnlijk zijn: ongeveer 102,8 per hoofdgetal.