South Africa Powerball

Kies 5 getallen uit 1–50 en 1 Powerball uit 1–16

Zuid-AfrikaKans op de hoofdprijs: 1 op 33.900.160Loten te koop
Laatste trekking · 9 okt 2026
31417193716
Jackpot
ZAR 112.000.000
Uren
13
Minuten
36
Seconden
19
Koop lot

Statistieken South Africa Powerball

Getalfrequenties, tussenpoosn, paren en sommen voor South Africa Powerball, uit 38 trekkingen.

Hoofdgetallen 1–50

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 2 jun 2026. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 02: 73: 44: 55: 46: 27: 48: 59: 610: 311: 212: 413: 514: 515: 316: 517: 318: 219: 620: 321: 422: 523: 324: 425: 326: 427: 728: 329: 230: 131: 532: 233: 234: 535: 136: 237: 738: 639: 540: 841: 142: 243: 644: 445: 446: 247: 448: 249: 350: 5
Verwacht bij gelijke kansen

Powerball 1–16

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 2 jun 2026. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 32: 03: 24: 45: 16: 37: 38: 09: 010: 411: 612: 113: 414: 015: 516: 2
Verwacht bij gelijke kansen

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 38 trekkingen

2919273740

Achterstallig

Langst niet getrokken

13032334142

Som van 5 getallen

Gemiddelde 126,2. De helft van alle trekkingen valt tussen 112 en 139.

60: 275: 290: 3105: 6120: 12135: 8150: 1165: 3180: 1

Oneven / even

Oneven getallen per trekking

0 oneven: 01 oneven: 82 oneven: 103 oneven: 144 oneven: 65 oneven: 0

Vaak voorkomende paren

Een willekeurig paar komt gemiddeld ongeveer 0,3 keer voor.

2433
483
7273
26403
242
2202
2282
2492
3142
4132
4382
4492
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 33.900.160. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,765, Powerball p = 0,075. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 19 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 5)Powerball geraden3+ treffers
Hete getallen0,5265,3%0%
Achterstallige getallen0,4563,5%1,75%
Aller tijden koplopers0,4745,3%0%
Typische vorm0,4393,5%0%
Vaak voorkomende paren0,4913,5%0%
Willekeurige keuze (theorie)0,56,3%0,48%

Zo lees je de statistieken van South Africa Powerball

“Totaal getrokken” telt hoe vaak elk getal is getrokken sinds 2 jun 2026, toen de huidige regels van South Africa Powerball begonnen. De stippellijn toont het aantal dat je verwacht als alle getallen even waarschijnlijk zijn: ongeveer 3,8 per hoofdgetal.