Lotto Austria

Kies 6 getallen uit 1–45

OostenrijkKans op de hoofdprijs: 1 op 8.145.060Loten te koop
Laatste trekking · 11 okt 2026
10182333384043
Jackpot
€ 1.200.000
Dagen
01
Uren
10
Minuten
36
Koop lot

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 867 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    3427353843
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 3, 4, 27, 35, 38, 43.
  2. 2
    151631333539
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 15, 16, 31, 33, 35, 39.
  3. 3
    202225303743
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 20, 22, 25, 30, 37, 43.
  4. 4
    345283140
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 3, 4, 5, 28, 31, 40.
  5. 5
    41823293638
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 148 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 4, 18, 23, 29, 36, 38.
Trend2 van 5
151631333539

Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 15, 16, 31, 33, 35, 39.

Achterstallige getallen3 van 5
202225303743

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 20, 22, 25, 30, 37, 43.

Stabiele getallen4 van 5
345283140

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 3, 4, 5, 28, 31, 40.

Evenwichtige rij5 van 5
41823293638

Hoogst scorende getallen met som 148 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 4, 18, 23, 29, 36, 38.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

256313539

Achterstallig

Langst niet getrokken

112224273643
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 8.145.060. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,084. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 6)3+ treffers
Hete getallen0,8332,89%
Achterstallige getallen0,7491,33%
Aller tijden koplopers0,8624,89%
Typische vorm0,7872,22%
Vaak voorkomende paren0,8383,78%
Willekeurige keuze (theorie)0,82,38%

Hoe Lotto Austria werkt

Lotto Austria is een loterij uit Oostenrijk. Elke rij heeft 6 hoofdgetallen van 1 tot 45. De trekkingen worden georganiseerd door Österreichische Lotterien. De trekkingen vinden plaats op zondag en woensdag. Eén rij kost € 1,50 (prijs gecontroleerd op 13 okt 2026). De kans op de jackpot met één rij is 1 op 8.145.060. Prijzen worden uitgekeerd in 8 prijsklassen. Het spel is gestart in 1986. De huidige jackpot is € 1.200.000 en de volgende trekking sluit op 14 okt 2026.