Lotto Austria

Kies 6 getallen uit 1–45

OostenrijkKans op de hoofdprijs: 1 op 8.145.060Loten te koop
Laatste trekking · 11 okt 2026
10182333384043
Jackpot
€ 1.200.000
Dagen
01
Uren
10
Minuten
36
Koop lot

Statistieken Lotto Austria

Getalfrequenties, tussenpoosn, paren en sommen voor Lotto Austria, uit 867 trekkingen.

Hoofdgetallen 1–45

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 3 mrt 2019. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 1102: 1103: 1524: 1405: 1346: 1067: 1288: 1099: 10810: 11811: 11712: 11013: 10414: 11715: 10516: 12717: 13218: 12919: 10220: 11321: 9722: 10923: 11324: 11225: 12126: 11427: 14028: 11529: 10530: 9631: 10732: 13733: 10434: 11035: 12636: 10737: 9938: 11239: 11640: 12241: 11342: 12243: 11244: 10545: 117
Verwacht bij gelijke kansen

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

256313539

Achterstallig

Langst niet getrokken

112224273643

Som van 6 getallen

Gemiddelde 136,2. De helft van alle trekkingen valt tussen 115 en 157.

45: 260: 775: 3490: 92105: 109120: 174135: 165150: 140165: 82180: 40195: 15210: 7

Oneven / even

Oneven getallen per trekking

0 oneven: 61 oneven: 602 oneven: 1983 oneven: 3034 oneven: 2105 oneven: 836 oneven: 7

Vaak voorkomende paren

Een willekeurig paar komt gemiddeld ongeveer 13,1 keer voor.

42729
43228
32727
4527
32526
41826
31124
32423
34023
52723
354323
3422
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 8.145.060. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,084. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 6)3+ treffers
Hete getallen0,8332,89%
Achterstallige getallen0,7491,33%
Aller tijden koplopers0,8624,89%
Typische vorm0,7872,22%
Vaak voorkomende paren0,8383,78%
Willekeurige keuze (theorie)0,82,38%

Zo lees je de statistieken van Lotto Austria

“Totaal getrokken” telt hoe vaak elk getal is getrokken sinds 3 mrt 2019, toen de huidige regels van Lotto Austria begonnen. De stippellijn toont het aantal dat je verwacht als alle getallen even waarschijnlijk zijn: ongeveer 115,6 per hoofdgetal.