Lotto 6 aus 49

Kies 6 getallen uit 1–49 en 1 Superzahl uit 0–9

DuitslandKans op de hoofdprijs: 1 op 139.838.160Loten te koop
Laatste trekking · 10 okt 2026
1718293034381
Jackpot
€ 10.000.000
Dagen
01
Uren
10
Minuten
36
Koop lot

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 1.073 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    719202133377
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 7, 19, 20, 21, 33, 37.
  2. 2
    2028323637398
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 20, 28, 32, 36, 37, 39.
  3. 3
    1321293643450
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 13, 21, 29, 36, 43, 45.
  4. 4
    711121937442
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 7, 11, 12, 19, 37, 44.
  5. 5
    118283043491
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 169 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 1, 18, 28, 30, 43, 49.
Algemene top1 van 5
719202133377

Getallen met de hoogste totaalscore: 7, 19, 20, 21, 33, 37.

Trend2 van 5
2028323637398

Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 20, 28, 32, 36, 37, 39.

Achterstallige getallen3 van 5
1321293643450

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 13, 21, 29, 36, 43, 45.

Stabiele getallen4 van 5
711121937442

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 7, 11, 12, 19, 37, 44.

Evenwichtige rij5 van 5
118283043491

Hoogst scorende getallen met som 169 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 1, 18, 28, 30, 43, 49.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

71520283739

Achterstallig

Langst niet getrokken

124213643
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 139.838.160. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,784, Superzahl p = 0,784. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 6)Superzahl geraden3+ treffers
Hete getallen0,8228,4%2,22%
Achterstallige getallen0,6427,8%1,78%
Aller tijden koplopers0,6698,2%1,11%
Typische vorm0,74210,9%1,56%
Vaak voorkomende paren0,7519,3%3,11%
Willekeurige keuze (theorie)0,73510%1,86%

Hoe Lotto 6 aus 49 werkt

Lotto 6 aus 49 is een loterij uit Duitsland. Elke rij heeft 6 hoofdgetallen van 1 tot 49 plus 1 Superzahl van 0 tot 9. De trekkingen worden georganiseerd door Deutscher Lotto- und Totoblock. De trekkingen vinden plaats op woensdag en zaterdag. Eén rij kost € 1,20 (prijs gecontroleerd op 13 okt 2026). De kans op de jackpot met één rij is 1 op 139.838.160. Prijzen worden uitgekeerd in 9 prijsklassen. Het spel is gestart in 1955. De huidige jackpot is € 10.000.000 en de volgende trekking sluit op 14 okt 2026.