Lotto 6 aus 49

Kies 6 getallen uit 1–49 en 1 Superzahl uit 0–9

DuitslandKans op de hoofdprijs: 1 op 139.838.160Loten te koop
Laatste trekking · 10 okt 2026
1718293034381
Jackpot
€ 10.000.000
Dagen
01
Uren
10
Minuten
36
Koop lot

Statistieken Lotto 6 aus 49

Getalfrequenties, tussenpoosn, paren en sommen voor Lotto 6 aus 49, uit 1.073 trekkingen.

Hoofdgetallen 1–49

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 27 jun 2015. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 1542: 1343: 1344: 1285: 1436: 1367: 1378: 1309: 13510: 14211: 14712: 12113: 13114: 11815: 13816: 13817: 12718: 13719: 15720: 13821: 11622: 12823: 11924: 12225: 14426: 13627: 12428: 13829: 13730: 14131: 12632: 12133: 13834: 11435: 12136: 12137: 14438: 11039: 12640: 12441: 13042: 12843: 12844: 14545: 11346: 12047: 12748: 13349: 139
Verwacht bij gelijke kansen

Superzahl 0–9

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 27 jun 2015. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

0: 1081: 1012: 1043: 1164: 995: 1046: 1177: 1218: 1069: 97
Verwacht bij gelijke kansen

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

71520283739

Achterstallig

Langst niet getrokken

124213643

Som van 6 getallen

Gemiddelde 147,8. De helft van alle trekkingen valt tussen 126 en 170.

45: 260: 575: 2790: 70105: 101120: 160135: 188150: 190165: 157180: 89195: 59210: 17225: 7240: 0255: 1

Oneven / even

Oneven getallen per trekking

0 oneven: 41 oneven: 832 oneven: 2213 oneven: 3754 oneven: 2785 oneven: 996 oneven: 13

Vaak voorkomende paren

Een willekeurig paar komt gemiddeld ongeveer 13,7 keer voor.

5926
103126
1425
194125
254925
14924
63324
203324
293524
13723
113023
163023
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 139.838.160. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,784, Superzahl p = 0,784. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 6)Superzahl geraden3+ treffers
Hete getallen0,8228,4%2,22%
Achterstallige getallen0,6427,8%1,78%
Aller tijden koplopers0,6698,2%1,11%
Typische vorm0,74210,9%1,56%
Vaak voorkomende paren0,7519,3%3,11%
Willekeurige keuze (theorie)0,73510%1,86%

Zo lees je de statistieken van Lotto 6 aus 49

“Totaal getrokken” telt hoe vaak elk getal is getrokken sinds 27 jun 2015, toen de huidige regels van Lotto 6 aus 49 begonnen. De stippellijn toont het aantal dat je verwacht als alle getallen even waarschijnlijk zijn: ongeveer 131,4 per hoofdgetal.