EuroJackpot

Kies 5 getallen uit 1–50 en 2 Eurogetallen uit 1–12

EuropaKans op de hoofdprijs: 1 op 139.838.160Loten te koop
Laatste trekking · 9 okt 2026
1838414346710
Jackpot
€ 120.000.000
Uren
13
Minuten
36
Seconden
31
Koop lot

Statistieken EuroJackpot

Getalfrequenties, tussenpoosn, paren en sommen voor EuroJackpot, uit 475 trekkingen.

Hoofdgetallen 1–50

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 25 mrt 2022. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 502: 513: 444: 495: 406: 507: 468: 519: 4610: 4511: 6112: 4513: 5314: 4815: 4316: 5417: 6118: 5119: 3620: 5521: 5622: 4523: 5624: 4025: 3326: 4527: 4628: 4329: 4730: 5831: 4532: 4133: 3834: 5635: 5536: 4237: 5638: 4039: 5140: 4141: 5342: 4343: 4544: 3945: 5646: 4747: 4848: 4349: 4350: 45
Verwacht bij gelijke kansen

Eurogetallen 1–12

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 25 mrt 2022. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 822: 703: 924: 745: 996: 797: 828: 709: 7410: 7811: 6512: 85
Verwacht bij gelijke kansen

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

172330353741

Achterstallig

Langst niet getrokken

138132044

Som van 5 getallen

Gemiddelde 126. De helft van alle trekkingen valt tussen 106 en 147.

45: 860: 1675: 3990: 53105: 73120: 97135: 83150: 57165: 28180: 17195: 4

Oneven / even

Oneven getallen per trekking

0 oneven: 131 oneven: 732 oneven: 1413 oneven: 1494 oneven: 895 oneven: 10

Vaak voorkomende paren

Een willekeurig paar komt gemiddeld ongeveer 3,9 keer voor.

111611
162711
173011
112010
234410
455010
2409
8139
8379
11339
14349
14509
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 139.838.160. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,693, Eurogetallen p = 0,291. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 5)Eurogetallen geraden3+ treffers
Hete getallen0,46730,4%0,22%
Achterstallige getallen0,45830,9%0%
Aller tijden koplopers0,51132%0,67%
Typische vorm0,47332,7%0,67%
Vaak voorkomende paren0,4433,6%0%
Willekeurige keuze (theorie)0,531,8%0,48%

Meest gevallen Eurojackpot-getallen

Sinds 25 mrt 2022 zijn 11, 17, 30, 21, 23 en 34 de vaakst getrokken Eurojackpot-getallen, over 475 trekkingen. Die frequentie verandert de kans in de volgende trekking niet: elk getal heeft dinsdag en vrijdag opnieuw 5 kansen op 50.

LottaGo telt alleen trekkingen onder de huidige regels, met 2 Eurogetallen uit 1–12 en twee trekkingen per week. Oudere trekkingen met een andere opzet tellen niet mee, zodat de verwachte frequentie voor elk getal dezelfde is.