EuroJackpot

Kies 5 getallen uit 1–50 en 2 Eurogetallen uit 1–12

EuropaKans op de hoofdprijs: 1 op 139.838.160Loten te koop
Laatste trekking · 9 okt 2026
1838414346710
Jackpot
€ 120.000.000
Uren
13
Minuten
36
Seconden
32
Koop lot

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 475 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    811173044511
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 8, 11, 17, 30, 44.
  2. 2
    1725354350212
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 17, 25, 35, 43, 50.
  3. 3
    613162744310
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 6, 13, 16, 27, 44.
  4. 4
    111730374179
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 11, 17, 30, 37, 41.
  5. 5
    178464716
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 109 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 1, 7, 8, 46, 47.
Trend2 van 5
1725354350212

Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 17, 25, 35, 43, 50.

Achterstallige getallen3 van 5
613162744310

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 6, 13, 16, 27, 44.

Stabiele getallen4 van 5
111730374179

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 11, 17, 30, 37, 41.

Evenwichtige rij5 van 5
178464716

Hoogst scorende getallen met som 109 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 1, 7, 8, 46, 47.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

172330353741

Achterstallig

Langst niet getrokken

138132044
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 139.838.160. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,693, Eurogetallen p = 0,291. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 5)Eurogetallen geraden3+ treffers
Hete getallen0,46730,4%0,22%
Achterstallige getallen0,45830,9%0%
Aller tijden koplopers0,51132%0,67%
Typische vorm0,47332,7%0,67%
Vaak voorkomende paren0,4433,6%0%
Willekeurige keuze (theorie)0,531,8%0,48%

Eurojackpot: jackpot, trekking en winkans

Eurojackpot trekt op dinsdag en vrijdag in Helsinki. De jackpot staat nu op € 120.000.000 en de volgende trekking sluit op 13 okt 2026. Je kans op de jackpot is 1 op 139.838.160 per rij: je moet 5 getallen uit 1–50 en 2 Eurogetallen uit 1–12 goed hebben.

De jackpot begint bij €10 miljoen en kan groeien tot een plafond van €120 miljoen. Op LottaGo zie je hierboven het actuele bedrag, de laatste uitslag en 5 gratis rijen van de AI Agent.