EuroMillions

Kies 5 getallen uit 1–50 en 2 Sterren uit 1–12

EuropaKans op de hoofdprijs: 1 op 139.838.160Loten te koop
Laatste trekking · 9 okt 2026
520243145510
Jackpot
€ 37.000.000
Uren
13
Minuten
36
Seconden
38
Koop lot

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 1.048 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    1721424344210
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 17, 21, 42, 43, 44.
  2. 2
    51017223114
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 5, 10, 17, 22, 31.
  3. 3
    713182743312
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 7, 13, 18, 27, 43.
  4. 4
    81025344258
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 8, 10, 25, 34, 42.
  5. 5
    61421434869
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 132 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 6, 14, 21, 43, 48.
Algemene top1 van 5
1721424344210

Getallen met de hoogste totaalscore: 17, 21, 42, 43, 44.

Trend2 van 5
51017223114

Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 5, 10, 17, 22, 31.

Achterstallige getallen3 van 5
713182743312

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 7, 13, 18, 27, 43.

Stabiele getallen4 van 5
81025344258

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 8, 10, 25, 34, 42.

Evenwichtige rij5 van 5
61421434869

Hoogst scorende getallen met som 132 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 6, 14, 21, 43, 48.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

81014174447

Achterstallig

Langst niet getrokken

62126343643
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 139.838.160. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,54, Sterren p = 0,225. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 5)Sterren geraden3+ treffers
Hete getallen0,53130,4%0,67%
Achterstallige getallen0,4636,2%0,67%
Aller tijden koplopers0,4630,2%0,22%
Typische vorm0,54730,9%0,89%
Vaak voorkomende paren0,46730,4%0,22%
Willekeurige keuze (theorie)0,531,8%0,48%

EuroMillions: pot, trekking en kans om te winnen

EuroMillions trekt op dinsdag en vrijdag. De pot staat nu op € 37.000.000 en de volgende trekking sluit op 13 okt 2026. Je kans op de jackpot is 1 op 139.838.160 per rooster: je moet 5 nummers uit 1–50 en 2 sterren uit 1–12 goed hebben.

De pot begint bij €17 miljoen en kan oplopen tot €250 miljoen. Bovenaan deze pagina zie je het actuele bedrag, de laatste uitslag en 5 gratis rijen van de AI Agent.