El Gordo de la Primitiva

Kies 5 getallen uit 1–54 en 1 Bonusgetal uit 0–9

SpanjeKans op de hoofdprijs: 1 op 31.625.100Loten te koop
Laatste trekking · 11 okt 2026
5274349524
Jackpot
€ 19.300.000
Dagen
05
Uren
15
Minuten
36
Koop lot

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 615 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    6152527349
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 6, 15, 25, 27, 34.
  2. 2
    562134388
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 5, 6, 21, 34, 38.
  3. 3
    9131526504
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 9, 13, 15, 26, 50.
  4. 4
    263134372
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 2, 6, 31, 34, 37.
  5. 5
    4182347490
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 141 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 4, 18, 23, 47, 49.
Achterstallige getallen3 van 5
9131526504

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 9, 13, 15, 26, 50.

Stabiele getallen4 van 5
263134372

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 2, 6, 31, 34, 37.

Evenwichtige rij5 van 5
4182347490

Hoogst scorende getallen met som 141 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 4, 18, 23, 47, 49.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

62534384142

Achterstallig

Langst niet getrokken

151824263440
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 31.625.100. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,072, Bonusgetal p = 0,59. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 5)Bonusgetal geraden3+ treffers
Hete getallen0,46210,7%0,67%
Achterstallige getallen0,4319,3%0,22%
Aller tijden koplopers0,48910,7%0,44%
Typische vorm0,46210,9%0,22%
Vaak voorkomende paren0,48711,3%1,11%
Willekeurige keuze (theorie)0,46310%0,38%

Hoe El Gordo de la Primitiva werkt

El Gordo de la Primitiva is een loterij uit Spanje. Elke rij heeft 5 hoofdgetallen van 1 tot 54 plus 1 Bonusgetal van 0 tot 9. De trekkingen worden georganiseerd door SELAE (Loterías y Apuestas del Estado). De trekkingen vinden plaats op zondag. Eén rij kost € 1,50 (prijs gecontroleerd op 13 okt 2026). De kans op de jackpot met één rij is 1 op 31.625.100. De huidige jackpot is € 19.300.000 en de volgende trekking sluit op 18 okt 2026.