El Gordo de la Primitiva

Kies 5 getallen uit 1–54 en 1 Bonusgetal uit 0–9

SpanjeKans op de hoofdprijs: 1 op 31.625.100Loten te koop
Laatste trekking · 11 okt 2026
5274349524
Jackpot
€ 19.300.000
Dagen
05
Uren
15
Minuten
36
Koop lot

Statistieken El Gordo de la Primitiva

Getalfrequenties, tussenpoosn, paren en sommen voor El Gordo de la Primitiva, uit 615 trekkingen.

Hoofdgetallen 1–54

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 26 okt 2014. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 412: 703: 684: 495: 586: 697: 588: 649: 6310: 5711: 7112: 5813: 6814: 4615: 5816: 5017: 4718: 5619: 6820: 4921: 5922: 5823: 5224: 6125: 5126: 5127: 6328: 5829: 4730: 5331: 5932: 5033: 5434: 8335: 5536: 4737: 6638: 5639: 5940: 5341: 5142: 6643: 4644: 4645: 5746: 4847: 3748: 6349: 5350: 6451: 6852: 5453: 6054: 59
Verwacht bij gelijke kansen

Bonusgetal 0–9

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 26 okt 2014. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

0: 531: 532: 733: 694: 675: 576: 597: 598: 689: 57
Verwacht bij gelijke kansen

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

62534384142

Achterstallig

Langst niet getrokken

151824263440

Som van 5 getallen

Gemiddelde 136. De helft van alle trekkingen valt tussen 111 en 160.

30: 145: 560: 1875: 3790: 58105: 80120: 99135: 98150: 91165: 63180: 33195: 20210: 11225: 1

Oneven / even

Oneven getallen per trekking

0 oneven: 241 oneven: 772 oneven: 2073 oneven: 1994 oneven: 915 oneven: 17

Vaak voorkomende paren

Een willekeurig paar komt gemiddeld ongeveer 4,3 keer voor.

64212
133712
344412
344812
61911
65011
91111
192011
192711
203711
2310
24210
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 31.625.100. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,072, Bonusgetal p = 0,59. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 5)Bonusgetal geraden3+ treffers
Hete getallen0,46210,7%0,67%
Achterstallige getallen0,4319,3%0,22%
Aller tijden koplopers0,48910,7%0,44%
Typische vorm0,46210,9%0,22%
Vaak voorkomende paren0,48711,3%1,11%
Willekeurige keuze (theorie)0,46310%0,38%

Zo lees je de statistieken van El Gordo de la Primitiva

“Totaal getrokken” telt hoe vaak elk getal is getrokken sinds 26 okt 2014, toen de huidige regels van El Gordo de la Primitiva begonnen. De stippellijn toont het aantal dat je verwacht als alle getallen even waarschijnlijk zijn: ongeveer 56,9 per hoofdgetal.