BonoLoto

Kies 6 getallen uit 1–49

SpanjeKans op de hoofdprijs: 1 op 13.983.816Loten te koop
Laatste trekking · 11 okt 2026
4182123273548
Jackpot
€ 900.000
Uren
13
Minuten
36
Seconden
34
Koop lot

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 3.619 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    72123374247
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 7, 21, 23, 37, 42, 47.
  2. 2
    161819233539
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 16, 18, 19, 23, 35, 39.
  3. 3
    3613284042
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 3, 6, 13, 28, 40, 42.
  4. 4
    182730343746
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 18, 27, 30, 34, 37, 46.
  5. 5
    4721243340
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 129 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 4, 7, 21, 24, 33, 40.
Algemene top1 van 5
72123374247

Getallen met de hoogste totaalscore: 7, 21, 23, 37, 42, 47.

Trend2 van 5
161819233539

Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 16, 18, 19, 23, 35, 39.

Achterstallige getallen3 van 5
3613284042

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 3, 6, 13, 28, 40, 42.

Stabiele getallen4 van 5
182730343746

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 18, 27, 30, 34, 37, 46.

Evenwichtige rij5 van 5
4721243340

Hoogst scorende getallen met som 129 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 4, 7, 21, 24, 33, 40.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

161823303133

Achterstallig

Langst niet getrokken

1722323742
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 13.983.816. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,934. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 6)3+ treffers
Hete getallen0,7091,78%
Achterstallige getallen0,8532,22%
Aller tijden koplopers0,7492,22%
Typische vorm0,6822,44%
Vaak voorkomende paren0,7312%
Willekeurige keuze (theorie)0,7351,86%

Hoe BonoLoto werkt

BonoLoto is een loterij uit Spanje. Elke rij heeft 6 hoofdgetallen van 1 tot 49. De trekkingen worden georganiseerd door SELAE (Loterías y Apuestas del Estado). Er is elke dag een trekking. De kans op de jackpot met één rij is 1 op 13.983.816. De huidige jackpot is € 900.000 en de volgende trekking sluit op 13 okt 2026.