SuperLotto Plus

Wybierz 5 liczb z zakresu 1–47 oraz 1 Mega z zakresu 1–27

Stany ZjednoczoneSzansa na główną wygraną: 1 do 41 416 353Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 10 paź 2026
1523344727
Jackpot
63 000 000 USD
Dni
01
Godziny
12
Minuty
36
Kup bilet

Statystyki: SuperLotto Plus

Częstość liczb, przerwy, pary i sumy dla SuperLotto Plus z 2569 losowań.

Liczby główne 1–47

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 2 mar 2002. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 2842: 2803: 2664: 2955: 2596: 3037: 3068: 2949: 26910: 28111: 26812: 28013: 30614: 25515: 29616: 27217: 26318: 26719: 25220: 28721: 29722: 29123: 25624: 25625: 28926: 24527: 26928: 24929: 25730: 28131: 24632: 26733: 29434: 28635: 27436: 28137: 24838: 27439: 27540: 24441: 26142: 28343: 26944: 27045: 26546: 26247: 273
Oczekiwane przy równych szansach

Mega 1–27

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 2 mar 2002. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 922: 943: 1104: 925: 966: 937: 888: 839: 10010: 11311: 9612: 10213: 9014: 6915: 9716: 9017: 9018: 10319: 9020: 10921: 8022: 9923: 10524: 10725: 8826: 10527: 88
Oczekiwane przy równych szansach

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

1414223338

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

31522324346

Suma 5 liczb

Średnia 118,6. Połowa losowań mieści się w przedziale 98–138.

30: 545: 4060: 9675: 26090: 435105: 513120: 448135: 404150: 221165: 100180: 35195: 11210: 1

Nieparzyste / parzyste

Liczby nieparzyste w losowaniu

0 nieparz.: 611 nieparz.: 3472 nieparz.: 8403 nieparz.: 8354 nieparz.: 4205 nieparz.: 66

Częste pary

Dowolna para pada średnio ok. 23,8 razy.

1341
83338
111538
13437
63637
133337
162137
4636
133836
203436
224236
6735
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 41 416 353. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,41, Mega p = 0,412. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 150 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 5)Trafiono: Mega3+ trafień
Gorące liczby0,4932%0,44%
Zaległe liczby0,445,1%0%
Liderzy wszech czasów0,562,2%1,11%
Typowy kształt0,542,9%0,44%
Częste pary0,5443,6%0,22%
Losowy wybór (teoria)0,5323,7%0,58%

Jak czytać statystyki SuperLotto Plus

„Razem” to liczba wylosowań każdej liczby od 2 mar 2002, czyli od początku obowiązywania obecnych zasad SuperLotto Plus. Linia przerywana pokazuje wartość oczekiwaną przy równych szansach: ok. 273,3 na każdą liczbę główną.