SuperLotto Plus

Wybierz 5 liczb z zakresu 1–47 oraz 1 Mega z zakresu 1–27

Stany ZjednoczoneSzansa na główną wygraną: 1 do 41 416 353Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 10 paź 2026
1523344727
Jackpot
63 000 000 USD
Dni
01
Godziny
12
Minuty
36
Kup bilet

Zakłady AI Agent

5 zakładów z 2569 dawnych losowań, każdy z uzasadnieniem wyboru.

AI Agent
  1. 1
    11523334327
    Najlepsze ogółem
    Liczby z najwyższą oceną ogólną: 1, 15, 23, 33, 43.
  2. 2
    142233343824
    Dynamika
    Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 14, 22, 33, 34, 38.
  3. 3
    242532404314
    Liczby na czasie
    Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 24, 25, 32, 40, 43.
  4. 4
    2713334210
    Stabilne liczby
    Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 2, 7, 13, 33, 42.
  5. 5
    41323344720
    Zrównoważony zakład
    Najwyżej oceniane liczby z sumą 121 w środkowej połowie dawnych losowań: 4, 13, 23, 34, 47.
Najlepsze ogółem1 z 5
11523334327

Liczby z najwyższą oceną ogólną: 1, 15, 23, 33, 43.

Dynamika2 z 5
142233343824

Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 14, 22, 33, 34, 38.

Liczby na czasie3 z 5
242532404314

Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 24, 25, 32, 40, 43.

Stabilne liczby4 z 5
2713334210

Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 2, 7, 13, 33, 42.

Zrównoważony zakład5 z 5
41323344720

Najwyżej oceniane liczby z sumą 121 w środkowej połowie dawnych losowań: 4, 13, 23, 34, 47.

Zakłady wylicza AI Agent na podstawie dawnych losowań. Każde losowanie jest przypadkowe, więc zakład nie gwarantuje wygranej. 18+

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

1414223338

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

31522324346
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 41 416 353. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,41, Mega p = 0,412. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 150 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 5)Trafiono: Mega3+ trafień
Gorące liczby0,4932%0,44%
Zaległe liczby0,445,1%0%
Liderzy wszech czasów0,562,2%1,11%
Typowy kształt0,542,9%0,44%
Częste pary0,5443,6%0,22%
Losowy wybór (teoria)0,5323,7%0,58%

Jak działa SuperLotto Plus

SuperLotto Plus to loteria (kraj: Stany Zjednoczone). Każdy zakład ma 5 liczb głównych od 1 do 47 oraz 1 Mega od 1 do 27. Losowania prowadzi California State Lottery. Losowania odbywają się: środa i sobota. Jeden zakład kosztuje 1,00 USD (cena sprawdzona 13 paź 2026). Szansa na jackpot z jednym zakładem to 1 do 41 416 353. Obecny jackpot to 63 000 000 USD, a najbliższe losowanie zamyka się 14 paź 2026.