South Africa Powerball

Wybierz 5 liczb z zakresu 1–50 oraz 1 Powerball z zakresu 1–16

Republika Południowej AfrykiSzansa na główną wygraną: 1 do 33 900 160Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 9 paź 2026
31417193716
Jackpot
112 000 000 ZAR
Godziny
13
Minuty
36
Sekundy
19
Kup bilet

Statystyki: South Africa Powerball

Częstość liczb, przerwy, pary i sumy dla South Africa Powerball z 38 losowań.

Liczby główne 1–50

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 2 cze 2026. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 02: 73: 44: 55: 46: 27: 48: 59: 610: 311: 212: 413: 514: 515: 316: 517: 318: 219: 620: 321: 422: 523: 324: 425: 326: 427: 728: 329: 230: 131: 532: 233: 234: 535: 136: 237: 738: 639: 540: 841: 142: 243: 644: 445: 446: 247: 448: 249: 350: 5
Oczekiwane przy równych szansach

Powerball 1–16

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 2 cze 2026. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 32: 03: 24: 45: 16: 37: 38: 09: 010: 411: 612: 113: 414: 015: 516: 2
Oczekiwane przy równych szansach

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 38 losowaniach

2919273740

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

13032334142

Suma 5 liczb

Średnia 126,2. Połowa losowań mieści się w przedziale 112–139.

60: 275: 290: 3105: 6120: 12135: 8150: 1165: 3180: 1

Nieparzyste / parzyste

Liczby nieparzyste w losowaniu

0 nieparz.: 01 nieparz.: 82 nieparz.: 103 nieparz.: 144 nieparz.: 65 nieparz.: 0

Częste pary

Dowolna para pada średnio ok. 0,3 razy.

2433
483
7273
26403
242
2202
2282
2492
3142
4132
4382
4492
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 33 900 160. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,765, Powerball p = 0,075. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 19 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 5)Trafiono: Powerball3+ trafień
Gorące liczby0,5265,3%0%
Zaległe liczby0,4563,5%1,75%
Liderzy wszech czasów0,4745,3%0%
Typowy kształt0,4393,5%0%
Częste pary0,4913,5%0%
Losowy wybór (teoria)0,56,3%0,48%

Jak czytać statystyki South Africa Powerball

„Razem” to liczba wylosowań każdej liczby od 2 cze 2026, czyli od początku obowiązywania obecnych zasad South Africa Powerball. Linia przerywana pokazuje wartość oczekiwaną przy równych szansach: ok. 3,8 na każdą liczbę główną.