South Africa Powerball

Wybierz 5 liczb z zakresu 1–50 oraz 1 Powerball z zakresu 1–16

Republika Południowej AfrykiSzansa na główną wygraną: 1 do 33 900 160Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 9 paź 2026
31417193716
Jackpot
112 000 000 ZAR
Godziny
13
Minuty
36
Sekundy
20
Kup bilet

Zakłady AI Agent

5 zakładów z 38 dawnych losowań, każdy z uzasadnieniem wyboru.

AI Agent
  1. 1
    1237404311
    Najlepsze ogółem
    Liczby z najwyższą oceną ogólną: 1, 2, 37, 40, 43.
  2. 2
    72127354016
    Dynamika
    Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 7, 21, 27, 35, 40.
  3. 3
    13031445015
    Liczby na czasie
    Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 1, 30, 31, 44, 50.
  4. 4
    5161925402
    Stabilne liczby
    Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 5, 16, 19, 25, 40.
  5. 5
    61425274310
    Zrównoważony zakład
    Najwyżej oceniane liczby z sumą 115 w środkowej połowie dawnych losowań: 6, 14, 25, 27, 43.
Najlepsze ogółem1 z 5
1237404311

Liczby z najwyższą oceną ogólną: 1, 2, 37, 40, 43.

Dynamika2 z 5
72127354016

Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 7, 21, 27, 35, 40.

Liczby na czasie3 z 5
13031445015

Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 1, 30, 31, 44, 50.

Stabilne liczby4 z 5
5161925402

Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 5, 16, 19, 25, 40.

Zrównoważony zakład5 z 5
61425274310

Najwyżej oceniane liczby z sumą 115 w środkowej połowie dawnych losowań: 6, 14, 25, 27, 43.

Zakłady wylicza AI Agent na podstawie dawnych losowań. Każde losowanie jest przypadkowe, więc zakład nie gwarantuje wygranej. 18+

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 38 losowaniach

2919273740

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

13032334142
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 33 900 160. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,765, Powerball p = 0,075. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 19 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 5)Trafiono: Powerball3+ trafień
Gorące liczby0,5265,3%0%
Zaległe liczby0,4563,5%1,75%
Liderzy wszech czasów0,4745,3%0%
Typowy kształt0,4393,5%0%
Częste pary0,4913,5%0%
Losowy wybór (teoria)0,56,3%0,48%

Jak działa South Africa Powerball

South Africa Powerball to loteria (kraj: Republika Południowej Afryki). Każdy zakład ma 5 liczb głównych od 1 do 50 oraz 1 Powerball od 1 do 16. Losowania prowadzi Sizekhaya Holdings. Losowania odbywają się: wtorek i piątek. Jeden zakład kosztuje 10,00 ZAR (cena sprawdzona 13 paź 2026). Szansa na jackpot z jednym zakładem to 1 do 33 900 160. Nagrody wypłacane są w 9 stopniach wygranych. Obecny jackpot to 112 000 000 ZAR, a najbliższe losowanie zamyka się 13 paź 2026.