Set for Life (AU)

Wybierz 7 liczb z zakresu 1–44

AustraliaSzansa na główną wygraną: 1 do 38 320 568Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 12 paź 2026
2816222631361521
Jackpot
—
Dni
01
Godziny
13
Minuty
36
Kup bilet

Statystyki: Set for Life (AU)

Częstość liczb, przerwy, pary i sumy dla Set for Life (AU) z 1763 losowań.

Liczby główne 1–44

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 15 gru 2021. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 2772: 3293: 2684: 2645: 2736: 2597: 2578: 2619: 28410: 27911: 28212: 26813: 28914: 28015: 29916: 28417: 28418: 27719: 27420: 28421: 28222: 27523: 27324: 29725: 28226: 29727: 31228: 26529: 27530: 28531: 27032: 29333: 25734: 27135: 27236: 27137: 29538: 27539: 27440: 31441: 32542: 27243: 27644: 261
Oczekiwane przy równych szansach

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

3712273441

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

6911253940

Suma 7 liczb

Średnia 158. Połowa losowań mieści się w przedziale 137–178.

45: 160: 475: 1890: 47105: 128120: 196135: 293150: 353165: 301180: 207195: 132210: 52225: 22240: 7255: 2

Nieparzyste / parzyste

Liczby nieparzyste w losowaniu

0 nieparz.: 141 nieparz.: 892 nieparz.: 2673 nieparz.: 4834 nieparz.: 5235 nieparz.: 3126 nieparz.: 697 nieparz.: 6

Częste pary

Dowolna para pada średnio ok. 39,1 razy.

132563
274161
23559
374359
152757
253757
21556
21756
22356
103655
112455
144155
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 38 320 568. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,516. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 150 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 7)3+ trafień
Gorące liczby1,1698,67%
Zaległe liczby1,1096%
Liderzy wszech czasów1,1076,22%
Typowy kształt1,1246,67%
Częste pary1,0787,78%
Losowy wybór (teoria)1,1146,78%

Jak czytać statystyki Set for Life (AU)

„Razem” to liczba wylosowań każdej liczby od 15 gru 2021, czyli od początku obowiązywania obecnych zasad Set for Life (AU). Linia przerywana pokazuje wartość oczekiwaną przy równych szansach: ok. 280,5 na każdą liczbę główną.