Set for Life (AU)

Wybierz 7 liczb z zakresu 1–44

AustraliaSzansa na główną wygraną: 1 do 38 320 568Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 12 paź 2026
2816222631361521
Jackpot
—
Dni
01
Godziny
13
Minuty
36
Kup bilet

Zakłady AI Agent

5 zakładów z 1763 dawnych losowań, każdy z uzasadnieniem wyboru.

AI Agent
  1. 1
    2252627374041
    Najlepsze ogółem
    Liczby z najwyższą oceną ogólną: 2, 25, 26, 27, 37, 40, 41.
  2. 2
    23725273034
    Dynamika
    Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 2, 3, 7, 25, 27, 30, 34.
  3. 3
    561625273940
    Liczby na czasie
    Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 5, 6, 16, 25, 27, 39, 40.
  4. 4
    281420243241
    Stabilne liczby
    Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 2, 8, 14, 20, 24, 32, 41.
  5. 5
    2121524253143
    Zrównoważony zakład
    Najwyżej oceniane liczby z sumą 152 w środkowej połowie dawnych losowań: 2, 12, 15, 24, 25, 31, 43.
Najlepsze ogółem1 z 5
2252627374041

Liczby z najwyższą oceną ogólną: 2, 25, 26, 27, 37, 40, 41.

Dynamika2 z 5
23725273034

Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 2, 3, 7, 25, 27, 30, 34.

Liczby na czasie3 z 5
561625273940

Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 5, 6, 16, 25, 27, 39, 40.

Stabilne liczby4 z 5
281420243241

Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 2, 8, 14, 20, 24, 32, 41.

Zrównoważony zakład5 z 5
2121524253143

Najwyżej oceniane liczby z sumą 152 w środkowej połowie dawnych losowań: 2, 12, 15, 24, 25, 31, 43.

Zakłady wylicza AI Agent na podstawie dawnych losowań. Każde losowanie jest przypadkowe, więc zakład nie gwarantuje wygranej. 18+

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

3712273441

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

6911253940
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 38 320 568. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,516. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 150 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 7)3+ trafień
Gorące liczby1,1698,67%
Zaległe liczby1,1096%
Liderzy wszech czasów1,1076,22%
Typowy kształt1,1246,67%
Częste pary1,0787,78%
Losowy wybór (teoria)1,1146,78%

Jak działa Set for Life (AU)

Set for Life (AU) to loteria (kraj: Australia). Każdy zakład ma 7 liczb głównych od 1 do 44. Losowania prowadzi The Lott. Losowania odbywają się codziennie. Szansa na jackpot z jednym zakładem to 1 do 38 320 568.