EuroJackpot

Wybierz 5 liczb z zakresu 1–50 oraz 2 liczby Euro z zakresu 1–12

EuropaSzansa na główną wygraną: 1 do 139 838 160Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 9 paź 2026
1838414346710
Jackpot
120 000 000 €
Godziny
13
Minuty
36
Sekundy
32
Kup bilet

Zakłady AI Agent

5 zakładów z 475 dawnych losowań, każdy z uzasadnieniem wyboru.

AI Agent
  1. 1
    811173044511
    Najlepsze ogółem
    Liczby z najwyższą oceną ogólną: 8, 11, 17, 30, 44.
  2. 2
    1725354350212
    Dynamika
    Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 17, 25, 35, 43, 50.
  3. 3
    613162744310
    Liczby na czasie
    Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 6, 13, 16, 27, 44.
  4. 4
    111730374179
    Stabilne liczby
    Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 11, 17, 30, 37, 41.
  5. 5
    178464716
    Zrównoważony zakład
    Najwyżej oceniane liczby z sumą 109 w środkowej połowie dawnych losowań: 1, 7, 8, 46, 47.
Najlepsze ogółem1 z 5
811173044511

Liczby z najwyższą oceną ogólną: 8, 11, 17, 30, 44.

Dynamika2 z 5
1725354350212

Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 17, 25, 35, 43, 50.

Liczby na czasie3 z 5
613162744310

Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 6, 13, 16, 27, 44.

Stabilne liczby4 z 5
111730374179

Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 11, 17, 30, 37, 41.

Zrównoważony zakład5 z 5
178464716

Najwyżej oceniane liczby z sumą 109 w środkowej połowie dawnych losowań: 1, 7, 8, 46, 47.

Zakłady wylicza AI Agent na podstawie dawnych losowań. Każde losowanie jest przypadkowe, więc zakład nie gwarantuje wygranej. 18+

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

172330353741

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

138132044
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 139 838 160. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,693, liczby Euro p = 0,291. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 150 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 5)Trafiono: liczby Euro3+ trafień
Gorące liczby0,46730,4%0,22%
Zaległe liczby0,45830,9%0%
Liderzy wszech czasów0,51132%0,67%
Typowy kształt0,47332,7%0,67%
Częste pary0,4433,6%0%
Losowy wybór (teoria)0,531,8%0,48%

Eurojackpot: kumulacja, najbliższe losowanie i cena zakładu

Eurojackpot to europejska gra liczbowa: skreślasz 5 liczb z 50 i 2 liczby Euro z 12. Aktualna kumulacja wynosi 120 000 000 €, a zakłady na najbliższe losowanie przyjmowane są do 13 paź 2026. Eurojackpot losuje we wtorek i w piątek wieczorem w Helsinkach, a w Polsce jeden zakład kosztuje 12,50 zł (stan na 11 października 2026).

Pulę główną zgarnia zakład z kompletem 7 trafień, czyli 5 + 2. Szansa na to wynosi 1 do 139 838 160. Kumulacja startuje od 10 mln euro i może urosnąć najwyżej do 120 mln euro.