EuroMillions

Wybierz 5 liczb z zakresu 1–50 oraz 2 Gwiazdki z zakresu 1–12

EuropaSzansa na główną wygraną: 1 do 139 838 160Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 9 paź 2026
520243145510
Jackpot
37 000 000 €
Godziny
13
Minuty
36
Sekundy
38
Kup bilet

Zakłady AI Agent

5 zakładów z 1048 dawnych losowań, każdy z uzasadnieniem wyboru.

AI Agent
  1. 1
    1721424344210
    Najlepsze ogółem
    Liczby z najwyższą oceną ogólną: 17, 21, 42, 43, 44.
  2. 2
    51017223114
    Dynamika
    Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 5, 10, 17, 22, 31.
  3. 3
    713182743312
    Liczby na czasie
    Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 7, 13, 18, 27, 43.
  4. 4
    81025344258
    Stabilne liczby
    Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 8, 10, 25, 34, 42.
  5. 5
    61421434869
    Zrównoważony zakład
    Najwyżej oceniane liczby z sumą 132 w środkowej połowie dawnych losowań: 6, 14, 21, 43, 48.
Najlepsze ogółem1 z 5
1721424344210

Liczby z najwyższą oceną ogólną: 17, 21, 42, 43, 44.

Dynamika2 z 5
51017223114

Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 5, 10, 17, 22, 31.

Liczby na czasie3 z 5
713182743312

Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 7, 13, 18, 27, 43.

Stabilne liczby4 z 5
81025344258

Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 8, 10, 25, 34, 42.

Zrównoważony zakład5 z 5
61421434869

Najwyżej oceniane liczby z sumą 132 w środkowej połowie dawnych losowań: 6, 14, 21, 43, 48.

Zakłady wylicza AI Agent na podstawie dawnych losowań. Każde losowanie jest przypadkowe, więc zakład nie gwarantuje wygranej. 18+

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

81014174447

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

62126343643
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 139 838 160. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,54, Gwiazdki p = 0,225. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 150 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 5)Trafiono: Gwiazdki3+ trafień
Gorące liczby0,53130,4%0,67%
Zaległe liczby0,4636,2%0,67%
Liderzy wszech czasów0,4630,2%0,22%
Typowy kształt0,54730,9%0,89%
Częste pary0,46730,4%0,22%
Losowy wybór (teoria)0,531,8%0,48%

EuroMillions: jackpot, losowania i zasady w skrócie

EuroMillions to europejska loteria, w której wybierasz 5 liczb z 50 i 2 Gwiazdki (Lucky Stars) z 12. Aktualny jackpot wynosi 37 000 000 €, a zakłady na najbliższe losowanie przyjmowane są do 13 paź 2026. Losowania odbywają się we wtorek i w piątek. Zakład kosztuje 2,50 € w Irlandii i Francji oraz 2,50 £ w Wielkiej Brytanii (stan na 11 października 2026).

Szansa na jackpot wynosi 1 do 139 838 160, a na dowolną wygraną 1 do 13. Pula główna startuje od 17 mln € i może urosnąć do 250 mln €. EuroMillions to inna gra niż sprzedawany w Polsce Eurojackpot, choć obie mają ten sam układ liczb.