EuroDreams

Wybierz 6 liczb z zakresu 1–40 oraz 1 Liczba dodatkowa z zakresu 1–5

EuropaSzansa na główną wygraną: 1 do 19 191 900Tylko wyniki
Ostatnie losowanie · 8 paź 2026
613202735384
Jackpot
7 200 000 €
Dni
02
Godziny
12
Minuty
35
Oficjalna strona

LottaGo nie sprzedaje tej loterii. Losy sprzedaje FDJ (Française des Jeux): sprawdź, czy możesz grać tam, gdzie mieszkasz. 18+.

Inne loterie online

Statystyki: EuroDreams

Częstość liczb, przerwy, pary i sumy dla EuroDreams z 245 losowań.

Liczby główne 1–40

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 6 cze 2024. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 342: 283: 414: 475: 316: 347: 368: 439: 3810: 3211: 3612: 3613: 2914: 3415: 4016: 3217: 3718: 3819: 4520: 3821: 5022: 4923: 4124: 4325: 2726: 3227: 3528: 4129: 2730: 4431: 3132: 3833: 3934: 4135: 3036: 2737: 4438: 4339: 2540: 34
Oczekiwane przy równych szansach

Liczba dodatkowa 1–5

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 6 cze 2024. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 482: 463: 584: 475: 46
Oczekiwane przy równych szansach

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

122021222430

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

51923252631

Suma 6 liczb

Średnia 122,5. Połowa losowań mieści się w przedziale 107–139.

45: 160: 975: 1590: 35105: 46120: 60135: 44150: 23165: 10180: 2

Nieparzyste / parzyste

Liczby nieparzyste w losowaniu

0 nieparz.: 31 nieparz.: 272 nieparz.: 503 nieparz.: 954 nieparz.: 485 nieparz.: 206 nieparz.: 2

Częste pary

Dowolna para pada średnio ok. 4,7 razy.

43413
192213
192313
32412
42112
192112
223312
122111
153411
153711
182211
323711
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 19 191 900. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,295, Liczba dodatkowa p = 0,713. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 145 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 6)Trafiono: Liczba dodatkowa3+ trafień
Gorące liczby0,85320,7%3,45%
Zaległe liczby0,90120,2%3,22%
Liderzy wszech czasów0,94519,5%2,53%
Typowy kształt0,86921,4%2,53%
Częste pary1,03220,2%4,83%
Losowy wybór (teoria)0,920%3,34%

Jak czytać statystyki EuroDreams

„Razem” to liczba wylosowań każdej liczby od 6 cze 2024, czyli od początku obowiązywania obecnych zasad EuroDreams. Linia przerywana pokazuje wartość oczekiwaną przy równych szansach: ok. 36,8 na każdą liczbę główną.