EuroDreams

Wybierz 6 liczb z zakresu 1–40 oraz 1 Liczba dodatkowa z zakresu 1–5

EuropaSzansa na główną wygraną: 1 do 19 191 900Tylko wyniki
Ostatnie losowanie · 8 paź 2026
613202735384
Jackpot
7 200 000 €
Dni
02
Godziny
12
Minuty
35
Oficjalna strona

LottaGo nie sprzedaje tej loterii. Losy sprzedaje FDJ (Française des Jeux): sprawdź, czy możesz grać tam, gdzie mieszkasz. 18+.

Inne loterie online

Zakłady AI Agent

5 zakładów z 245 dawnych losowań, każdy z uzasadnieniem wyboru.

AI Agent
  1. 1
    56192021221
    Najlepsze ogółem
    Liczby z najwyższą oceną ogólną: 5, 6, 19, 20, 21, 22.
  2. 2
    920212227373
    Dynamika
    Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 9, 20, 21, 22, 27, 37.
  3. 3
    4582526314
    Liczby na czasie
    Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 4, 5, 8, 25, 26, 31.
  4. 4
    1421223238395
    Stabilne liczby
    Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 14, 21, 22, 32, 38, 39.
  5. 5
    1462436392
    Zrównoważony zakład
    Najwyżej oceniane liczby z sumą 110 w środkowej połowie dawnych losowań: 1, 4, 6, 24, 36, 39.
Najlepsze ogółem1 z 5
56192021221

Liczby z najwyższą oceną ogólną: 5, 6, 19, 20, 21, 22.

Dynamika2 z 5
920212227373

Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 9, 20, 21, 22, 27, 37.

Liczby na czasie3 z 5
4582526314

Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 4, 5, 8, 25, 26, 31.

Stabilne liczby4 z 5
1421223238395

Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 14, 21, 22, 32, 38, 39.

Zrównoważony zakład5 z 5
1462436392

Najwyżej oceniane liczby z sumą 110 w środkowej połowie dawnych losowań: 1, 4, 6, 24, 36, 39.

Zakłady wylicza AI Agent na podstawie dawnych losowań. Każde losowanie jest przypadkowe, więc zakład nie gwarantuje wygranej. 18+

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

122021222430

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

51923252631
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 19 191 900. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,295, Liczba dodatkowa p = 0,713. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 145 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 6)Trafiono: Liczba dodatkowa3+ trafień
Gorące liczby0,85320,7%3,45%
Zaległe liczby0,90120,2%3,22%
Liderzy wszech czasów0,94519,5%2,53%
Typowy kształt0,86921,4%2,53%
Częste pary1,03220,2%4,83%
Losowy wybór (teoria)0,920%3,34%

Jak działa EuroDreams

EuroDreams to loteria (kraj: Europa). Każdy zakład ma 6 liczb głównych od 1 do 40 oraz 1 Liczba dodatkowa od 1 do 5. Losowania prowadzi FDJ (Française des Jeux). Losowania odbywają się: poniedziałek i czwartek. Jeden zakład kosztuje 2,50 € (cena sprawdzona 13 paź 2026). Szansa na jackpot z jednym zakładem to 1 do 19 191 900. Obecny jackpot to 7 200 000 €, a najbliższe losowanie zamyka się 15 paź 2026.