Thunderball UK

Kies 5 getallen uit 1–39 en 1 Thunderball uit 1–14

Verenigd KoninkrijkKans op de hoofdprijs: 1 op 8.060.598Loten te koop
Laatste trekking · 10 okt 2026
41516183310
Jackpot
£ 500.000
Uren
11
Minuten
36
Seconden
16
Koop lot

Statistieken Thunderball UK

Getalfrequenties, tussenpoosn, paren en sommen voor Thunderball UK, uit 1.590 trekkingen.

Hoofdgetallen 1–39

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 1 mrt 2019. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 2082: 1933: 2154: 2035: 2016: 1947: 2138: 2029: 19110: 19811: 24012: 20013: 20314: 19715: 21816: 20017: 19118: 21919: 19820: 18921: 19322: 19223: 20224: 21825: 19026: 22027: 20128: 21729: 21130: 20831: 19132: 19933: 20534: 20935: 20436: 19837: 19838: 21639: 205
Verwacht bij gelijke kansen

Thunderball 1–14

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 1 mrt 2019. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 1082: 1073: 1294: 985: 1126: 1027: 1338: 1109: 10810: 10511: 10512: 11813: 13814: 117
Verwacht bij gelijke kansen

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

151623242537

Achterstallig

Langst niet getrokken

2610111422

Som van 5 getallen

Gemiddelde 100,1. De helft van alle trekkingen valt tussen 84 en 116.

20: 230: 940: 1550: 5260: 8170: 13380: 22890: 252100: 276110: 219120: 166130: 74140: 54150: 17160: 11170: 1

Oneven / even

Oneven getallen per trekking

0 oneven: 391 oneven: 2042 oneven: 5073 oneven: 5474 oneven: 2465 oneven: 47

Vaak voorkomende paren

Een willekeurig paar komt gemiddeld ongeveer 21,5 keer voor.

41237
113335
153034
283434
113633
263033
31832
33632
72632
112332
152332
162632
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 8.060.598. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,982, Thunderball p = 0,217. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 5)Thunderball geraden3+ treffers
Hete getallen0,6246,7%0,89%
Achterstallige getallen0,6535,6%0,67%
Aller tijden koplopers0,6628,4%0,89%
Typische vorm0,6677,8%1,11%
Vaak voorkomende paren0,6316,2%0,89%
Willekeurige keuze (theorie)0,6417,1%1%

Zo lees je de statistieken van Thunderball UK

“Totaal getrokken” telt hoe vaak elk getal is getrokken sinds 1 mrt 2019, toen de huidige regels van Thunderball UK begonnen. De stippellijn toont het aantal dat je verwacht als alle getallen even waarschijnlijk zijn: ongeveer 203,8 per hoofdgetal.