Thunderball UK

Kies 5 getallen uit 1–39 en 1 Thunderball uit 1–14

Verenigd KoninkrijkKans op de hoofdprijs: 1 op 8.060.598Loten te koop
Laatste trekking · 10 okt 2026
41516183310
Jackpot
£ 500.000
Uren
11
Minuten
36
Seconden
17
Koop lot

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 1.590 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    4111416265
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 4, 11, 14, 16, 26.
  2. 2
    162223242913
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 16, 22, 23, 24, 29.
  3. 3
    11142021228
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 11, 14, 20, 21, 22.
  4. 4
    111518203410
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 11, 15, 18, 20, 34.
  5. 5
    4102635399
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 114 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 4, 10, 26, 35, 39.
Trend2 van 5
162223242913

Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 16, 22, 23, 24, 29.

Achterstallige getallen3 van 5
11142021228

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 11, 14, 20, 21, 22.

Stabiele getallen4 van 5
111518203410

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 11, 15, 18, 20, 34.

Evenwichtige rij5 van 5
4102635399

Hoogst scorende getallen met som 114 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 4, 10, 26, 35, 39.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

151623242537

Achterstallig

Langst niet getrokken

2610111422
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 8.060.598. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,982, Thunderball p = 0,217. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 5)Thunderball geraden3+ treffers
Hete getallen0,6246,7%0,89%
Achterstallige getallen0,6535,6%0,67%
Aller tijden koplopers0,6628,4%0,89%
Typische vorm0,6677,8%1,11%
Vaak voorkomende paren0,6316,2%0,89%
Willekeurige keuze (theorie)0,6417,1%1%

Hoe Thunderball UK werkt

Thunderball UK is een loterij uit Verenigd Koninkrijk. Elke rij heeft 5 hoofdgetallen van 1 tot 39 plus 1 Thunderball van 1 tot 14. De trekkingen worden georganiseerd door Allwyn. De trekkingen vinden plaats op dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag. Eén rij kost £ 1,00 (prijs gecontroleerd op 13 okt 2026). De kans op de jackpot met één rij is 1 op 8.060.598. De huidige jackpot is £ 500.000 en de volgende trekking sluit op 13 okt 2026.