SuperLotto Plus

Kies 5 getallen uit 1–47 en 1 Mega uit 1–27

Verenigde StatenKans op de hoofdprijs: 1 op 41.416.353Loten te koop
Laatste trekking · 10 okt 2026
1523344727
Jackpot
US$ 63.000.000
Dagen
01
Uren
12
Minuten
36
Koop lot

Statistieken SuperLotto Plus

Getalfrequenties, tussenpoosn, paren en sommen voor SuperLotto Plus, uit 2.569 trekkingen.

Hoofdgetallen 1–47

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 2 mrt 2002. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 2842: 2803: 2664: 2955: 2596: 3037: 3068: 2949: 26910: 28111: 26812: 28013: 30614: 25515: 29616: 27217: 26318: 26719: 25220: 28721: 29722: 29123: 25624: 25625: 28926: 24527: 26928: 24929: 25730: 28131: 24632: 26733: 29434: 28635: 27436: 28137: 24838: 27439: 27540: 24441: 26142: 28343: 26944: 27045: 26546: 26247: 273
Verwacht bij gelijke kansen

Mega 1–27

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 2 mrt 2002. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 922: 943: 1104: 925: 966: 937: 888: 839: 10010: 11311: 9612: 10213: 9014: 6915: 9716: 9017: 9018: 10319: 9020: 10921: 8022: 9923: 10524: 10725: 8826: 10527: 88
Verwacht bij gelijke kansen

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

1414223338

Achterstallig

Langst niet getrokken

31522324346

Som van 5 getallen

Gemiddelde 118,6. De helft van alle trekkingen valt tussen 98 en 138.

30: 545: 4060: 9675: 26090: 435105: 513120: 448135: 404150: 221165: 100180: 35195: 11210: 1

Oneven / even

Oneven getallen per trekking

0 oneven: 611 oneven: 3472 oneven: 8403 oneven: 8354 oneven: 4205 oneven: 66

Vaak voorkomende paren

Een willekeurig paar komt gemiddeld ongeveer 23,8 keer voor.

1341
83338
111538
13437
63637
133337
162137
4636
133836
203436
224236
6735
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 41.416.353. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,41, Mega p = 0,412. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 5)Mega geraden3+ treffers
Hete getallen0,4932%0,44%
Achterstallige getallen0,445,1%0%
Aller tijden koplopers0,562,2%1,11%
Typische vorm0,542,9%0,44%
Vaak voorkomende paren0,5443,6%0,22%
Willekeurige keuze (theorie)0,5323,7%0,58%

Zo lees je de statistieken van SuperLotto Plus

“Totaal getrokken” telt hoe vaak elk getal is getrokken sinds 2 mrt 2002, toen de huidige regels van SuperLotto Plus begonnen. De stippellijn toont het aantal dat je verwacht als alle getallen even waarschijnlijk zijn: ongeveer 273,3 per hoofdgetal.