SuperLotto Plus

Kies 5 getallen uit 1–47 en 1 Mega uit 1–27

Verenigde StatenKans op de hoofdprijs: 1 op 41.416.353Loten te koop
Laatste trekking · 10 okt 2026
1523344727
Jackpot
US$ 63.000.000
Dagen
01
Uren
12
Minuten
36
Koop lot

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 2.569 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    11523334327
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 1, 15, 23, 33, 43.
  2. 2
    142233343824
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 14, 22, 33, 34, 38.
  3. 3
    242532404314
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 24, 25, 32, 40, 43.
  4. 4
    2713334210
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 2, 7, 13, 33, 42.
  5. 5
    41323344720
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 121 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 4, 13, 23, 34, 47.
Trend2 van 5
142233343824

Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 14, 22, 33, 34, 38.

Achterstallige getallen3 van 5
242532404314

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 24, 25, 32, 40, 43.

Stabiele getallen4 van 5
2713334210

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 2, 7, 13, 33, 42.

Evenwichtige rij5 van 5
41323344720

Hoogst scorende getallen met som 121 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 4, 13, 23, 34, 47.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

1414223338

Achterstallig

Langst niet getrokken

31522324346
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 41.416.353. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,41, Mega p = 0,412. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 5)Mega geraden3+ treffers
Hete getallen0,4932%0,44%
Achterstallige getallen0,445,1%0%
Aller tijden koplopers0,562,2%1,11%
Typische vorm0,542,9%0,44%
Vaak voorkomende paren0,5443,6%0,22%
Willekeurige keuze (theorie)0,5323,7%0,58%

Hoe SuperLotto Plus werkt

SuperLotto Plus is een loterij uit Verenigde Staten. Elke rij heeft 5 hoofdgetallen van 1 tot 47 plus 1 Mega van 1 tot 27. De trekkingen worden georganiseerd door California State Lottery. De trekkingen vinden plaats op woensdag en zaterdag. Eén rij kost US$ 1,00 (prijs gecontroleerd op 13 okt 2026). De kans op de jackpot met één rij is 1 op 41.416.353. De huidige jackpot is US$ 63.000.000 en de volgende trekking sluit op 14 okt 2026.