Set for Life (AU)

Kies 7 getallen uit 1–44

AustraliëKans op de hoofdprijs: 1 op 38.320.568Loten te koop
Laatste trekking · 12 okt 2026
2816222631361521
Jackpot
—
Dagen
01
Uren
13
Minuten
36
Koop lot

Statistieken Set for Life (AU)

Getalfrequenties, tussenpoosn, paren en sommen voor Set for Life (AU), uit 1.763 trekkingen.

Hoofdgetallen 1–44

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 15 dec 2021. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 2772: 3293: 2684: 2645: 2736: 2597: 2578: 2619: 28410: 27911: 28212: 26813: 28914: 28015: 29916: 28417: 28418: 27719: 27420: 28421: 28222: 27523: 27324: 29725: 28226: 29727: 31228: 26529: 27530: 28531: 27032: 29333: 25734: 27135: 27236: 27137: 29538: 27539: 27440: 31441: 32542: 27243: 27644: 261
Verwacht bij gelijke kansen

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

3712273441

Achterstallig

Langst niet getrokken

6911253940

Som van 7 getallen

Gemiddelde 158. De helft van alle trekkingen valt tussen 137 en 178.

45: 160: 475: 1890: 47105: 128120: 196135: 293150: 353165: 301180: 207195: 132210: 52225: 22240: 7255: 2

Oneven / even

Oneven getallen per trekking

0 oneven: 141 oneven: 892 oneven: 2673 oneven: 4834 oneven: 5235 oneven: 3126 oneven: 697 oneven: 6

Vaak voorkomende paren

Een willekeurig paar komt gemiddeld ongeveer 39,1 keer voor.

132563
274161
23559
374359
152757
253757
21556
21756
22356
103655
112455
144155
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 38.320.568. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,516. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 7)3+ treffers
Hete getallen1,1698,67%
Achterstallige getallen1,1096%
Aller tijden koplopers1,1076,22%
Typische vorm1,1246,67%
Vaak voorkomende paren1,0787,78%
Willekeurige keuze (theorie)1,1146,78%

Zo lees je de statistieken van Set for Life (AU)

“Totaal getrokken” telt hoe vaak elk getal is getrokken sinds 15 dec 2021, toen de huidige regels van Set for Life (AU) begonnen. De stippellijn toont het aantal dat je verwacht als alle getallen even waarschijnlijk zijn: ongeveer 280,5 per hoofdgetal.