Set for Life (AU)

Kies 7 getallen uit 1–44

AustraliëKans op de hoofdprijs: 1 op 38.320.568Loten te koop
Laatste trekking · 12 okt 2026
2816222631361521
Jackpot
—
Dagen
01
Uren
13
Minuten
36
Koop lot

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 1.763 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    2252627374041
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 2, 25, 26, 27, 37, 40, 41.
  2. 2
    23725273034
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 2, 3, 7, 25, 27, 30, 34.
  3. 3
    561625273940
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 5, 6, 16, 25, 27, 39, 40.
  4. 4
    281420243241
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 2, 8, 14, 20, 24, 32, 41.
  5. 5
    2121524253143
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 152 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 2, 12, 15, 24, 25, 31, 43.
Algemene top1 van 5
2252627374041

Getallen met de hoogste totaalscore: 2, 25, 26, 27, 37, 40, 41.

Trend2 van 5
23725273034

Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 2, 3, 7, 25, 27, 30, 34.

Achterstallige getallen3 van 5
561625273940

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 5, 6, 16, 25, 27, 39, 40.

Stabiele getallen4 van 5
281420243241

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 2, 8, 14, 20, 24, 32, 41.

Evenwichtige rij5 van 5
2121524253143

Hoogst scorende getallen met som 152 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 2, 12, 15, 24, 25, 31, 43.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

3712273441

Achterstallig

Langst niet getrokken

6911253940
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 38.320.568. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,516. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 7)3+ treffers
Hete getallen1,1698,67%
Achterstallige getallen1,1096%
Aller tijden koplopers1,1076,22%
Typische vorm1,1246,67%
Vaak voorkomende paren1,0787,78%
Willekeurige keuze (theorie)1,1146,78%

Hoe Set for Life (AU) werkt

Set for Life (AU) is een loterij uit Australië. Elke rij heeft 7 hoofdgetallen van 1 tot 44. De trekkingen worden georganiseerd door The Lott. Er is elke dag een trekking. De kans op de jackpot met één rij is 1 op 38.320.568.