Powerball Australia

Kies 7 getallen uit 1–35 en 1 Powerball uit 1–20

AustraliëKans op de hoofdprijs: 1 op 134.490.400Loten te koop
Laatste trekking · 8 okt 2026
7810121519207
Jackpot
AU$ 100.000.000
Dagen
02
Uren
11
Minuten
36
Koop lot

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 443 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    7911171931337
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 7, 9, 11, 17, 19, 31, 33.
  2. 2
    1491115232711
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 1, 4, 9, 11, 15, 23, 27.
  3. 3
    81016242532334
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 8, 10, 16, 24, 25, 32, 33.
  4. 4
    79111720283414
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 7, 9, 11, 17, 20, 28, 34.
  5. 5
    3715223031321
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 140 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 3, 7, 15, 22, 30, 31, 32.
Algemene top1 van 5
7911171931337

Getallen met de hoogste totaalscore: 7, 9, 11, 17, 19, 31, 33.

Trend2 van 5
1491115232711

Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 1, 4, 9, 11, 15, 23, 27.

Achterstallige getallen3 van 5
81016242532334

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 8, 10, 16, 24, 25, 32, 33.

Stabiele getallen4 van 5
79111720283414

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 7, 9, 11, 17, 20, 28, 34.

Evenwichtige rij5 van 5
3715223031321

Hoogst scorende getallen met som 140 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 3, 7, 15, 22, 30, 31, 32.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

11114151930

Achterstallig

Langst niet getrokken

4525303133
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 134.490.400. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,929, Powerball p = 0,239. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 7)Powerball geraden3+ treffers
Hete getallen1,3874,7%10,22%
Achterstallige getallen1,3336%12,22%
Aller tijden koplopers1,3916%12%
Typische vorm1,3695,1%12,44%
Vaak voorkomende paren1,5164,7%16,89%
Willekeurige keuze (theorie)1,45%12,48%

Hoe Powerball Australia werkt

Powerball Australia is een loterij uit Australië. Elke rij heeft 7 hoofdgetallen van 1 tot 35 plus 1 Powerball van 1 tot 20. De trekkingen worden georganiseerd door The Lott. De trekkingen vinden plaats op donderdag. De kans op de jackpot met één rij is 1 op 134.490.400. De huidige jackpot is AU$ 100.000.000 en de volgende trekking sluit op 15 okt 2026.