Mini Loto (PL)

Kies 5 getallen uit 1–42

PolenKans op de hoofdprijs: 1 op 850.668Loten te koop
Laatste trekking · 11 okt 2026
124263031
Jackpot
PLN 500.000
Uren
13
Minuten
36
Seconden
03
Koop lot

Statistieken Mini Loto (PL)

Getalfrequenties, tussenpoosn, paren en sommen voor Mini Loto (PL), uit 858 trekkingen.

Hoofdgetallen 1–42

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 6 jun 2024. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 1032: 1023: 1044: 1025: 1086: 927: 988: 979: 9510: 11211: 9812: 10813: 9314: 10715: 10916: 10517: 10018: 9319: 10620: 11121: 10022: 10223: 10324: 9625: 10226: 11427: 7828: 9629: 10830: 11731: 10132: 9633: 10734: 10835: 10836: 10137: 9838: 10739: 10740: 9241: 9942: 107
Verwacht bij gelijke kansen

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

2812142640

Achterstallig

Langst niet getrokken

112125354142

Som van 5 getallen

Gemiddelde 107,7. De helft van alle trekkingen valt tussen 91 en 125.

30: 140: 850: 1260: 3470: 5880: 9090: 119100: 130110: 118120: 124130: 74140: 55150: 18160: 12170: 5

Oneven / even

Oneven getallen per trekking

0 oneven: 201 oneven: 1332 oneven: 2813 oneven: 2854 oneven: 1205 oneven: 19

Vaak voorkomende paren

Een willekeurig paar komt gemiddeld ongeveer 10 keer voor.

303320
153819
11518
51218
102518
263118
13517
81917
101617
113117
133917
162017
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 850.668. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,996. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 5)3+ treffers
Hete getallen0,5420,67%
Achterstallige getallen0,5890,67%
Aller tijden koplopers0,5491,33%
Typische vorm0,6380,22%
Vaak voorkomende paren0,5730,89%
Willekeurige keuze (theorie)0,5950,8%

Zo lees je de statistieken van Mini Loto (PL)

“Totaal getrokken” telt hoe vaak elk getal is getrokken sinds 6 jun 2024, toen de huidige regels van Mini Loto (PL) begonnen. De stippellijn toont het aantal dat je verwacht als alle getallen even waarschijnlijk zijn: ongeveer 102,1 per hoofdgetal.