Mini Loto (PL)

Kies 5 getallen uit 1–42

PolenKans op de hoofdprijs: 1 op 850.668Loten te koop
Laatste trekking · 11 okt 2026
124263031
Jackpot
PLN 500.000
Uren
13
Minuten
36
Seconden
04
Koop lot

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 858 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    111293031
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 1, 11, 29, 30, 31.
  2. 2
    38142640
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 3, 8, 14, 26, 40.
  3. 3
    1116192741
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 11, 16, 19, 27, 41.
  4. 4
    812252630
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 8, 12, 25, 26, 30.
  5. 5
    1011242930
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 104 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 10, 11, 24, 29, 30.
Achterstallige getallen3 van 5
1116192741

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 11, 16, 19, 27, 41.

Stabiele getallen4 van 5
812252630

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 8, 12, 25, 26, 30.

Evenwichtige rij5 van 5
1011242930

Hoogst scorende getallen met som 104 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 10, 11, 24, 29, 30.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

2812142640

Achterstallig

Langst niet getrokken

112125354142
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 850.668. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,996. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 5)3+ treffers
Hete getallen0,5420,67%
Achterstallige getallen0,5890,67%
Aller tijden koplopers0,5491,33%
Typische vorm0,6380,22%
Vaak voorkomende paren0,5730,89%
Willekeurige keuze (theorie)0,5950,8%

Hoe Mini Loto (PL) werkt

Mini Loto (PL) is een loterij uit Polen. Elke rij heeft 5 hoofdgetallen van 1 tot 42. De trekkingen worden georganiseerd door Totalizator Sportowy. Er is elke dag een trekking. Eén rij kost PLN 2,00 (prijs gecontroleerd op 13 okt 2026). De kans op de jackpot met één rij is 1 op 850.668. Prijzen worden uitgekeerd in 3 prijsklassen. De huidige jackpot is PLN 500.000 en de volgende trekking sluit op 13 okt 2026.