Lotto Texas

Kies 6 getallen uit 1–54

Verenigde StatenKans op de hoofdprijs: 1 op 25.827.165Loten te koop
Laatste trekking · 10 okt 2026
303541465051
Jackpot
US$ 9.000.000
Dagen
01
Uren
14
Minuten
36
Koop lot

Statistieken Lotto Texas

Getalfrequenties, tussenpoosn, paren en sommen voor Lotto Texas, uit 1.510 trekkingen.

Hoofdgetallen 1–54

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 30 jul 2014. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 1522: 1633: 1704: 1945: 1686: 1787: 1618: 1939: 17210: 17411: 16312: 18313: 17814: 17515: 19416: 16017: 17918: 15919: 16820: 15421: 18122: 15623: 15024: 15025: 16126: 17527: 18728: 16129: 17230: 16331: 18832: 16833: 14834: 17635: 16836: 15537: 17638: 18139: 16940: 15741: 16142: 16243: 16144: 19145: 15246: 14447: 15748: 14849: 17950: 14451: 17452: 18253: 15254: 173
Verwacht bij gelijke kansen

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

122731323941

Achterstallig

Langst niet getrokken

569384853

Som van 6 getallen

Gemiddelde 163,2. De helft van alle trekkingen valt tussen 138 en 187.

40: 460: 1080: 41100: 114120: 231140: 287160: 340180: 235200: 155220: 65240: 23260: 5

Oneven / even

Oneven getallen per trekking

0 oneven: 101 oneven: 1222 oneven: 3563 oneven: 5284 oneven: 3585 oneven: 1256 oneven: 11

Vaak voorkomende paren

Een willekeurig paar komt gemiddeld ongeveer 15,8 keer voor.

41330
142629
81528
153828
323728
23127
43427
154927
6926
74426
81426
85126
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 25.827.165. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,353. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 6)3+ treffers
Hete getallen0,7022,22%
Achterstallige getallen0,7041,11%
Aller tijden koplopers0,6841,11%
Typische vorm0,6441,56%
Vaak voorkomende paren0,6642%
Willekeurige keuze (theorie)0,6671,41%

Zo lees je de statistieken van Lotto Texas

“Totaal getrokken” telt hoe vaak elk getal is getrokken sinds 30 jul 2014, toen de huidige regels van Lotto Texas begonnen. De stippellijn toont het aantal dat je verwacht als alle getallen even waarschijnlijk zijn: ongeveer 167,8 per hoofdgetal.