Lotto Texas

Kies 6 getallen uit 1–54

Verenigde StatenKans op de hoofdprijs: 1 op 25.827.165Loten te koop
Laatste trekking · 10 okt 2026
303541465051
Jackpot
US$ 9.000.000
Dagen
01
Uren
14
Minuten
36
Koop lot

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 1.510 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    51530313241
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 5, 15, 30, 31, 32, 41.
  2. 2
    183132384154
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 18, 31, 32, 38, 41, 54.
  3. 3
    32235485053
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 3, 22, 35, 48, 50, 53.
  4. 4
    252731414451
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 25, 27, 31, 41, 44, 51.
  5. 5
    52128303446
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 164 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 5, 21, 28, 30, 34, 46.
Algemene top1 van 5
51530313241

Getallen met de hoogste totaalscore: 5, 15, 30, 31, 32, 41.

Trend2 van 5
183132384154

Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 18, 31, 32, 38, 41, 54.

Achterstallige getallen3 van 5
32235485053

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 3, 22, 35, 48, 50, 53.

Stabiele getallen4 van 5
252731414451

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 25, 27, 31, 41, 44, 51.

Evenwichtige rij5 van 5
52128303446

Hoogst scorende getallen met som 164 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 5, 21, 28, 30, 34, 46.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

122731323941

Achterstallig

Langst niet getrokken

569384853
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 25.827.165. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,353. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 6)3+ treffers
Hete getallen0,7022,22%
Achterstallige getallen0,7041,11%
Aller tijden koplopers0,6841,11%
Typische vorm0,6441,56%
Vaak voorkomende paren0,6642%
Willekeurige keuze (theorie)0,6671,41%

Hoe Lotto Texas werkt

Lotto Texas is een loterij uit Verenigde Staten. Elke rij heeft 6 hoofdgetallen van 1 tot 54. De trekkingen worden georganiseerd door Texas Lottery Commission. De trekkingen vinden plaats op maandag, woensdag en zaterdag. Eén rij kost US$ 1,00 (prijs gecontroleerd op 13 okt 2026). De kans op de jackpot met één rij is 1 op 25.827.165. De huidige jackpot is US$ 9.000.000 en de volgende trekking sluit op 14 okt 2026.