France Loto

Kies 5 getallen uit 1–49 en 1 Geluksgetal uit 1–10

FrankrijkKans op de hoofdprijs: 1 op 19.068.840Loten te koop
Laatste trekking · 10 okt 2026
4172246494
Jackpot
€ 2.000.000
Dagen
01
Uren
12
Minuten
36
Koop lot

Statistieken France Loto

Getalfrequenties, tussenpoosn, paren en sommen voor France Loto, uit 1.385 trekkingen.

Hoofdgetallen 1–49

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 28 sep 2015. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 1312: 1383: 1554: 1355: 1456: 1577: 1438: 1439: 14310: 14311: 12412: 14413: 15414: 12515: 14816: 14617: 13818: 13819: 13320: 13421: 13522: 15723: 12624: 14425: 14026: 15027: 13428: 14729: 14330: 15431: 16432: 13533: 11734: 15335: 14336: 15037: 13338: 14239: 13540: 13341: 15042: 13843: 12144: 14545: 13946: 14647: 14548: 14449: 145
Verwacht bij gelijke kansen

Geluksgetal 1–10

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 28 sep 2015. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 1352: 1473: 1344: 1375: 1366: 1297: 1558: 1239: 14410: 145
Verwacht bij gelijke kansen

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

101618303848

Achterstallig

Langst niet getrokken

192427283341

Som van 5 getallen

Gemiddelde 124,9. De helft van alle trekkingen valt tussen 103 en 146.

15: 130: 245: 2060: 5175: 10990: 182105: 229120: 265135: 217150: 165165: 87180: 42195: 14210: 1

Oneven / even

Oneven getallen per trekking

0 oneven: 311 oneven: 1982 oneven: 4763 oneven: 4224 oneven: 2225 oneven: 36

Vaak voorkomende paren

Een willekeurig paar komt gemiddeld ongeveer 11,8 keer voor.

71124
162623
42222
63522
313622
314022
61521
163521
23020
71220
173020
192920
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 19.068.840. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,963, Geluksgetal p = 0,77. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 5)Geluksgetal geraden3+ treffers
Hete getallen0,46710,7%0,44%
Achterstallige getallen0,5539,3%0,67%
Aller tijden koplopers0,5098,7%0,44%
Typische vorm0,51310,7%0%
Vaak voorkomende paren0,4919,3%0,22%
Willekeurige keuze (theorie)0,5110%0,51%

Zo lees je de statistieken van France Loto

“Totaal getrokken” telt hoe vaak elk getal is getrokken sinds 28 sep 2015, toen de huidige regels van France Loto begonnen. De stippellijn toont het aantal dat je verwacht als alle getallen even waarschijnlijk zijn: ongeveer 141,3 per hoofdgetal.