France Loto

Kies 5 getallen uit 1–49 en 1 Geluksgetal uit 1–10

FrankrijkKans op de hoofdprijs: 1 op 19.068.840Loten te koop
Laatste trekking · 10 okt 2026
4172246494
Jackpot
€ 2.000.000
Dagen
01
Uren
12
Minuten
36
Koop lot

Rijen van de AI Agent

5 rijen uit 1.385 eerdere trekkingen, elk met de reden van de keuze.

AI Agent
  1. 1
    18192230318
    Algemene top
    Getallen met de hoogste totaalscore: 18, 19, 22, 30, 31.
  2. 2
    13182330386
    Trend
    Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 13, 18, 23, 30, 38.
  3. 3
    10273341487
    Achterstallige getallen
    Getallen die al lang niet zijn gevallen: 10, 27, 33, 41, 48.
  4. 4
    561222312
    Stabiele getallen
    Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 5, 6, 12, 22, 31.
  5. 5
    9183136494
    Evenwichtige rij
    Hoogst scorende getallen met som 143 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 9, 18, 31, 36, 49.
Trend2 van 5
13182330386

Heetste getallen van de laatste 100 trekkingen: 13, 18, 23, 30, 38.

Achterstallige getallen3 van 5
10273341487

Getallen die al lang niet zijn gevallen: 10, 27, 33, 41, 48.

Stabiele getallen4 van 5
561222312

Vaak getrokken, zowel in totaal als recent: 5, 6, 12, 22, 31.

Evenwichtige rij5 van 5
9183136494

Hoogst scorende getallen met som 143 in de middelste helft van eerdere trekkingen: 9, 18, 31, 36, 49.

De rijen zijn door de AI Agent berekend uit eerdere trekkingen. Elke trekking is willekeurig, dus een rij geeft geen garantie op winst. 18+

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

101618303848

Achterstallig

Langst niet getrokken

192427283341
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 19.068.840. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,963, Geluksgetal p = 0,77. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 150 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 5)Geluksgetal geraden3+ treffers
Hete getallen0,46710,7%0,44%
Achterstallige getallen0,5539,3%0,67%
Aller tijden koplopers0,5098,7%0,44%
Typische vorm0,51310,7%0%
Vaak voorkomende paren0,4919,3%0,22%
Willekeurige keuze (theorie)0,5110%0,51%

Hoe France Loto werkt

France Loto is een loterij uit Frankrijk. Elke rij heeft 5 hoofdgetallen van 1 tot 49 plus 1 Geluksgetal van 1 tot 10. De trekkingen worden georganiseerd door FDJ (Française des Jeux). De trekkingen vinden plaats op maandag, woensdag en zaterdag. Eén rij kost € 2,20 (prijs gecontroleerd op 13 okt 2026). De kans op de jackpot met één rij is 1 op 19.068.840. De huidige jackpot is € 2.000.000 en de volgende trekking sluit op 14 okt 2026.