EuroDreams

Kies 6 getallen uit 1–40 en 1 Bonusgetal uit 1–5

EuropaKans op de hoofdprijs: 1 op 19.191.900Alleen uitslagen
Laatste trekking · 8 okt 2026
613202735384
Jackpot
€ 7.200.000
Dagen
02
Uren
12
Minuten
35
Officiële website

LottaGo verkoopt deze loterij niet. Loten worden verkocht door FDJ (Française des Jeux): controleer of je mag spelen waar je woont. 18+.

Andere loterijen online

Statistieken EuroDreams

Getalfrequenties, tussenpoosn, paren en sommen voor EuroDreams, uit 245 trekkingen.

Hoofdgetallen 1–40

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 6 jun 2024. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 342: 283: 414: 475: 316: 347: 368: 439: 3810: 3211: 3612: 3613: 2914: 3415: 4016: 3217: 3718: 3819: 4520: 3821: 5022: 4923: 4124: 4325: 2726: 3227: 3528: 4129: 2730: 4431: 3132: 3833: 3934: 4135: 3036: 2737: 4438: 4339: 2540: 34
Verwacht bij gelijke kansen

Bonusgetal 1–5

Hoe vaak elk getal is getrokken sinds 6 jun 2024. De stippellijn is het verwachte aantal als alle getallen even waarschijnlijk zijn.

1: 482: 463: 584: 475: 46
Verwacht bij gelijke kansen

Heet

Het vaakst getrokken in de laatste 100 trekkingen

122021222430

Achterstallig

Langst niet getrokken

51923252631

Som van 6 getallen

Gemiddelde 122,5. De helft van alle trekkingen valt tussen 107 en 139.

45: 160: 975: 1590: 35105: 46120: 60135: 44150: 23165: 10180: 2

Oneven / even

Oneven getallen per trekking

0 oneven: 31 oneven: 272 oneven: 503 oneven: 954 oneven: 485 oneven: 206 oneven: 2

Vaak voorkomende paren

Een willekeurig paar komt gemiddeld ongeveer 4,7 keer voor.

43413
192213
192313
32412
42112
192112
223312
122111
153411
153711
182211
323711
Werkt dit? Een eerlijke check

Elke trekking is een onafhankelijke toevalsgebeurtenis: elke rij heeft dezelfde kans op de hoofdprijs, 1 op 19.191.900. De rijen van de AI Agent zijn een selectie op basis van eerdere trekkingen, geen voorspelling.

Uniformiteitstoets (χ²): hoofdgetallen p = 0,295, Bonusgetal p = 0,713. Bij een p boven 0,05 lijken de verschillen in frequentie op gewone toevallige ruis.

Backtest op de laatste 145 trekkingen: voor elke trekking koos elke strategie getallen uitsluitend op basis van eerdere geschiedenis (3 rijen per trekking), daarna zijn de treffers geteld.

StrategieGem. treffers (van 6)Bonusgetal geraden3+ treffers
Hete getallen0,85320,7%3,45%
Achterstallige getallen0,90120,2%3,22%
Aller tijden koplopers0,94519,5%2,53%
Typische vorm0,86921,4%2,53%
Vaak voorkomende paren1,03220,2%4,83%
Willekeurige keuze (theorie)0,920%3,34%

Meest getrokken EuroDreams-nummers

Over 245 EuroDreams-trekkingen sinds 6 jun 2024 vielen de nummers 21, 22, 4, 19, 30 en 37 het vaakst. Met zo weinig trekkingen zijn de schommelingen groot: bij gelijke kansen valt elk nummer gemiddeld in 6 van de 40 trekkingen, en een verschil van tien treffers tussen twee nummers is dan gewoon toeval.

De grafieken hierboven tellen elke trekking in de gegevens van LottaGo, vanaf de eerste trekking van 6 juni 2024. Ze beschrijven wat er gebeurd is, niet wat er komt: de kans op de hoofdprijs blijft voor elk rooster 1 op 19.191.900.