Vikinglotto

Wybierz 6 liczb z zakresu 1–48 oraz 1 Liczba dodatkowa z zakresu 1–5

NorwegiaSzansa na główną wygraną: 1 do 61 357 560Tylko wyniki
Ostatnie losowanie · 7 paź 2026
111313234441
Jackpot
43 000 000 NOK
Dni
01
Godziny
10
Minuty
35
Oficjalna strona

LottaGo nie sprzedaje tej loterii. Losy sprzedaje Norsk Tipping: sprawdź, czy możesz grać tam, gdzie mieszkasz. 18+.

Inne loterie online

Zakłady AI Agent

5 zakładów z 122 dawnych losowań, każdy z uzasadnieniem wyboru.

AI Agent
  1. 1
    1892031344
    Najlepsze ogółem
    Liczby z najwyższą oceną ogólną: 1, 8, 9, 20, 31, 34.
  2. 2
    1692526342
    Dynamika
    Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 1, 6, 9, 25, 26, 34.
  3. 3
    1220303339431
    Liczby na czasie
    Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 12, 20, 30, 33, 39, 43.
  4. 4
    912171835365
    Stabilne liczby
    Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 9, 12, 17, 18, 35, 36.
  5. 5
    120233144453
    Zrównoważony zakład
    Najwyżej oceniane liczby z sumą 164 w środkowej połowie dawnych losowań: 1, 20, 23, 31, 44, 45.
Najlepsze ogółem1 z 5
1892031344

Liczby z najwyższą oceną ogólną: 1, 8, 9, 20, 31, 34.

Dynamika2 z 5
1692526342

Najgorętsze liczby z ostatnich 100 losowań: 1, 6, 9, 25, 26, 34.

Liczby na czasie3 z 5
1220303339431

Liczby wybrane jako długo niewylosowane: 12, 20, 30, 33, 39, 43.

Stabilne liczby4 z 5
912171835365

Częste zarówno w całej historii, jak i ostatnio: 9, 12, 17, 18, 35, 36.

Zrównoważony zakład5 z 5
120233144453

Najwyżej oceniane liczby z sumą 164 w środkowej połowie dawnych losowań: 1, 20, 23, 31, 44, 45.

Zakłady wylicza AI Agent na podstawie dawnych losowań. Każde losowanie jest przypadkowe, więc zakład nie gwarantuje wygranej. 18+

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

179343536

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

81720303339
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 61 357 560. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,34, Liczba dodatkowa p = 0,961. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 61 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 6)Trafiono: Liczba dodatkowa3+ trafień
Gorące liczby0,78114,2%1,64%
Zaległe liczby0,73820,2%4,37%
Liderzy wszech czasów0,84220,2%4,37%
Typowy kształt0,73818,6%1,64%
Częste pary0,7118,6%1,64%
Losowy wybór (teoria)0,7520%1,98%

Jak działa Vikinglotto

Vikinglotto to loteria (kraj: Norwegia). Każdy zakład ma 6 liczb głównych od 1 do 48 oraz 1 Liczba dodatkowa od 1 do 5. Losowania prowadzi Norsk Tipping. Losowania odbywają się: środa. Szansa na jackpot z jednym zakładem to 1 do 61 357 560. Obecny jackpot to 43 000 000 NOK, a najbliższe losowanie zamyka się 14 paź 2026.