Thunderball UK

Wybierz 5 liczb z zakresu 1–39 oraz 1 Thunderball z zakresu 1–14

Wielka BrytaniaSzansa na główną wygraną: 1 do 8 060 598Bilety w sprzedaży
Ostatnie losowanie · 10 paź 2026
41516183310
Jackpot
500 000 GBP
Godziny
11
Minuty
36
Sekundy
16
Kup bilet

Statystyki: Thunderball UK

Częstość liczb, przerwy, pary i sumy dla Thunderball UK z 1590 losowań.

Liczby główne 1–39

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 1 mar 2019. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 2082: 1933: 2154: 2035: 2016: 1947: 2138: 2029: 19110: 19811: 24012: 20013: 20314: 19715: 21816: 20017: 19118: 21919: 19820: 18921: 19322: 19223: 20224: 21825: 19026: 22027: 20128: 21729: 21130: 20831: 19132: 19933: 20534: 20935: 20436: 19837: 19838: 21639: 205
Oczekiwane przy równych szansach

Thunderball 1–14

Ile razy wylosowano każdą liczbę od 1 mar 2019. Linia przerywana to wartość oczekiwana, gdyby wszystkie liczby miały równe szanse.

1: 1082: 1073: 1294: 985: 1126: 1027: 1338: 1109: 10810: 10511: 10512: 11813: 13814: 117
Oczekiwane przy równych szansach

Gorące

Najczęściej losowane w ostatnich 100 losowaniach

151623242537

Zaległe

Najdłużej niewylosowane

2610111422

Suma 5 liczb

Średnia 100,1. Połowa losowań mieści się w przedziale 84–116.

20: 230: 940: 1550: 5260: 8170: 13380: 22890: 252100: 276110: 219120: 166130: 74140: 54150: 17160: 11170: 1

Nieparzyste / parzyste

Liczby nieparzyste w losowaniu

0 nieparz.: 391 nieparz.: 2042 nieparz.: 5073 nieparz.: 5474 nieparz.: 2465 nieparz.: 47

Częste pary

Dowolna para pada średnio ok. 21,5 razy.

41237
113335
153034
283434
113633
263033
31832
33632
72632
112332
152332
162632
Czy to działa? Uczciwy test

Każde losowanie to niezależne zdarzenie losowe: każdy zakład ma taką samą szansę na główną wygraną, 1 do 8 060 598. Zakłady AI Agent to wybór na podstawie dawnych losowań, a nie prognoza.

Test równomierności (χ²): liczby główne p = 0,982, Thunderball p = 0,217. Gdy p jest powyżej 0,05, różnice w częstości wyglądają na zwykły szum losowy.

Test historyczny na ostatnich 150 losowaniach: dla każdego losowania strategia wybierała liczby wyłącznie na podstawie wcześniejszej historii (3 zakłady na losowanie), po czym liczono trafienia.

StrategiaŚr. trafień (z 5)Trafiono: Thunderball3+ trafień
Gorące liczby0,6246,7%0,89%
Zaległe liczby0,6535,6%0,67%
Liderzy wszech czasów0,6628,4%0,89%
Typowy kształt0,6677,8%1,11%
Częste pary0,6316,2%0,89%
Losowy wybór (teoria)0,6417,1%1%

Jak czytać statystyki Thunderball UK

„Razem” to liczba wylosowań każdej liczby od 1 mar 2019, czyli od początku obowiązywania obecnych zasad Thunderball UK. Linia przerywana pokazuje wartość oczekiwaną przy równych szansach: ok. 203,8 na każdą liczbę główną.